Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés, de éppen...

Lehet buta kérdés, de éppen próbálkozunk és elvileg ma-holnap van ovulációm (tegnap voltunk már együtt), attól még futhatok ma pl? Lehet sportolni? Vagy így csökken az esély? És nem várt mensiig csak jóga pl? Vagy semmi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes lettem, ovuláció utáni időszakban lebontottuk egy melléképület tetejét. Cserepeket pakoltam és hordtam talicskával, gerendákat emeltem. Amúgy irodában dolgozom, nem vagyok szokva sem a fizikai munkához. Nem kell semmit máshogy csinálnod, amíg nem tesztelsz pozitívat.
2021. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy sportolhatsz!
2021. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦Nem kicsit buta a kérdés.Sokan még terhesen is sportolnak.
2021. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm nem tudott róla, hogy elsőre teherbe esett. Elment futni, egy hét múlva tüdőszűrésre is, sőt, iszogatas is volt. Hibátlan terhesség volt, azóta egyéves a cuki :)
2022. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!