Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetek jeletkeztek a...

Milyen tünetek jeletkeztek a leghamarabb? (azon kívül, hogy elmaradt a mensi) mikor gondoltatok először arra, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt egyikkel sem, csak az elmaradt menzesz jelezte a terhességeimet.
2021. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori pisilés.
2021. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Brutális fáradtság. Képes lettem volna egész nap aludni és nem volt elég
2021. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtság és szagérzékenység+émelygés
2021. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem már mensi elott egy héttel brutal hanyingerem volt 3 napig, ez lett gyanús
2021. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Hányinger, undor a kajáktól. Nemvárt előtt kb 4 nappal kezdődött. Azt hittem beteg vagyok, pont egy olyan hónapban sikerült mikor egyáltalán nem voltam raporogve a témára. Aztán pont a nemvárt napján esett le, hogy basszus lehet terhes lettem 😄 csináltam is egy tesztet, és lám valóban.
2021. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hónapban sikerült, mikor meg voltam róla győződve, hogy lekéstük a megfelelő napot. Így fel sem merült bennem a terhesség gondolata.


4-5 nappal a várható menstruáció előtt szuszogós lettem. Folyton sóhajtoztam. Azt hittem beteg leszek. Később aztán olvastam, hogy a beágyazódás pillanatától elkezdhet vizet visszatartani a szervezet, ami okozhat ilyen jellegű tünet. Mivel a vízvisszatartás miatt megvastagodhat az orrnyálkahártya így nehezebben kap az ember lánya levegőt.. na ettől lettem én szuszogós. De ha második gyerek esetén is ilyen tüneteim lennénk, akkor sem merülne fel bennem az esedékes menstruáció előtt, hogy ez terhességre utalna.


Nem várt napján végül csak azért teszteltem, mert feltűnt, hogy elmaradtak a premens tüneteim. Gondoltam gyorsan pisilek egy negatívat, nehogy beképzeljem, hogy terhes vagyok. Nagy meglepetés volt mikor két csík nézett vissza rám.

2021. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb. ahogy #7-es írta. Az elsőnél az első próbálkozós hónap volt, csináltam ovu tesztet, meg gondoltam kipróbálom, hogy jósteszt. Az is olyan erős lett reggel, mint az ovu teszt, de úgy voltam vele, hogy jelezhet menstruációt is. Aztán sokat jártam pisilni, és aznap gondoltam csinálok egy tesztet. Próbáltam magamon kiismerni a tüneteket, hát pozitív is lett, de nem maradt velünk a babó. A kettő között pedig folyamatosan tesztelgettem, kicsit mániákus lettem, de rájöttem, vannak nálam rosszabbak is. Épp készültem, hogy átjárhatósági mútét lesz, vissza kellene szólni, hogy mikor fog megjönni, így csináltam egy tesztet, mondom úgyis negatív lesz. Hát pislogtam is rendesen, főleg, hogy ez volt az a ciklus, ami kitolódott, és nem is gondoltam, hogy lesz-e egyáltalán normális ovulációm. Hát végülis volt :)
2021. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem óriási fáradtság és nagy érzékeny mellek
2021. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első jel a menstruáció elmaradása volt, már napok óta megvolt a pozitív teszt, amikor a mellem kezdett érzékenyebb lenni, meg a hasam fájdogálni. A hányinger, fáradtság a betöltött 6. hét körül jött.
2021. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!