Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki intenzív...

Van itt olyan, aki intenzív sportba kezdett babatervezés alatt?

Figyelt kérdés

Szeretnék mozogni, formásodni, kicsit fogyni, ugyanakkor félek is tőle, hiszen a szervezetem nincs hozzászokva ahhoz, hogy megerőltetné magát ilyen értelemben.

Fél éve próbálkozunk, egyelőre sikertelenül. Az egyik oldalam azt mondja csináljuk, csak jót tehet a mozgásdúsabb életforma, a másik meg azt, hogy nehogy gond legyen belőle. Kezdők számára meghirdetett köredzésre szeretnék menni, főleg saját testsúlyos, vagy minimális súlyokat emelős. Nem tudom melyik felemre hallgassak.

Ti mit hogyan döntenétek? Árthat ez egyáltalán?


2021. szept. 6. 10:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Valami hihetetlen megérzéseim vannak, mert ma pozitívat teszteltem 2 napos késés után. Valahogy éreztem én, hogy lehet nem érdemes erre bérletet vennem... :D
2021. szept. 13. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!