Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap védekezés nélkül...

Vasárnap védekezés nélkül menstruáció előtt 5 nappal együtt voltam 1x a férjemmel kb 3-4 percig tartott, elment de nem bennem. ????

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie de még semmi jele. Tegnap vettem be egy 120 órás Ellaone nevű eseményutánit. Lehetséges, hogy amiatt nincs semmi jele még jelen pillanatba annak hogy megfog jönni? Semmilyen pecsételő vérzésem sincs, se semmi. Tegnap háromnegyed 12 körül vettem be egyébként.

2021. szept. 10. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva a betegtájékoztatóra is hogy felboríthatja a ciklust
2021. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Tegnap feltetted ugyanezt a kérdést. Tegnap óta vajon mi változott?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Elég gyorstüzelő a férjed.
2021. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, ez már szerintem a harmadik kérdés amit feltettem...külföldön dolgozik emiatt keveset van itthon, ha itthon van akkor meg a gyerekekkel telik az időnk
2021. szept. 10. 11:07
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak tapasztalatokra lennék kíváncsi, esetleg véleményekre. Mert sajnos hiába keresgélek neten a 120 órás tablettával kapcsolatban nem igazán találtam tapasztalatokat.

Illetve azt is olvastam, hogy menstruáció előtt pár nappal nehezebb teherbe esni, nekem ráadásul nem is ment belém a férjem csak nem tudom...valahogy nem vagyok nyugodt.

Azt is olvastam, hogy a 120 órás tabletta erősebb mint a 72 órás, és így, hogy aktus után 4 nappal vettem be még benne voltam az időbe, csak félek, hogy esetleg mégis csökkent a hatása. Persze az is lehet, hogy nem termékenyültem meg, csak elégge parás vagyok.

2021. szept. 10. 11:14
 6/17 A kérdező kommentje:

Szülés után teljesen rendbe jött a ciklusom, mert azelőtt volt úgy, hogy az 54.napra jött meg a menstruációm, olyan is volt, hogy majdnem 3 hónapig meg se jött. De bőven szülés után már rendbe jött, és még a "kiírt" menstruációs nap előtt megjött. Most viszont semmilyen előjele sem volt tegnap illetve ma sem. Tudom, hogy nagyon bezavar a tabletta de egyáltalán semmi tünetem sincs.

Vajon mennyi az esélye, hogy mégiscsak terhes lennék?

2021. szept. 10. 11:18
 7/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a sok kérdésért tényleg, elnézést mindenkitől.

Mindenkinek ment a zöld kéz vagy hogy mondják ezt.

2021. szept. 10. 11:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel terhes, nyugodj már meg
2021. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2021. szept. 10. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát az eseményutáni szétbarmolja az egészet, így nehéz megmondani.


Mensi előtt pár nappal akár beléd is élvezhetett volna, abóbl nem lesz terhesség. Papírforma szerint akkor már ovuláltál és ezért terméketlen vagy ilyenkor.


Ha 54 napra jön meg a mensid, az igazából inkáb bmondható két ciklusnak. Egy anovulációs, amikor a mensi is elmarad, és egy másik, ahol volt ovuláció és volt mensi.

De ha helyreállt terhesség után, akkor feltételezhetjük, hogy megjött volna most az a mensi, ha nem veszed be az eseményutánit. Kicsit késik.. mihez képest? A ciklusok időtartama nincs kőbe vésve, a mindig 28 nap meg röhejes feltevés, a legtöb bnőnek nem is 28 napos.


Szóval akármi van: bevetted azt az izét, úgyhogy terhes nem vagy. Az, hogy nem menstruálsz, az.. ezvan. Jövőhéten csinálj egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj.


Egyébként meg ha beléd sem élvezett, akkor aztán tényleg 0 az esélye annak, hogy terhes legyél, még a tabletta is fölösleges volt.

Viszont most számíts arra, hogy alsóhangon fél évig összevissza lesz a ciklusod.

2021. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!