Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszttel védekezni is lehet?

Ovu teszttel védekezni is lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy célja az ovu kimutatása, teherbeesés segítsége.

De arra is használható, hogy a termékeny napokon mellőzzük a szexet? Még nem akarunk gyereket.

Mikor pozitív akkor nem együtt lenni?


2021. szept. 11. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze erre is hasznalhatod.
2021. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy.

A gyerekek 99 %-a ovu előtti szexből jön össze, nem a napján.

Miért? Mert a hímivarsejtek 3-5 napig elélnek odabent, így bevárják az ovulációt,

míg a kiszabadult pete 24 óráig megtermékenyíthető.

Tehát, amikor pozitív a teszt, màr lekéstél a védekezésről és többnyire gyerekcsinálási cêllal is kicsi az esélyed.

2021. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Nekem olyan emlékem van, hogy olyan 97-98-ban 12 évesen néztem a reggelit talán az RTL-en, akkoriban volt új a csatorna.

Zsebpénzről volt szó. Mondta az egyik, hogy ő ad 200 forintot minden héten a gyerekének fagyira.

Én pedig elvoltam hűlve, hogy milyen jó annak a gyereknek és milyen sok fagyit ehet belőle meg hogy egyáltalán minden héten kap egy 200ast(akkor még papírpénz volt az is ugye) és nekem milyen soknak tűnt a 800ft havonta, csak álmodoztam róla, pedig nem voltunk szegények. Ma meg próbáljunk elmenni 200ból fagyizni...

2021. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nem ide akartam:)))
2021. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem alkalmas védekezésre. A hímivarsejtek több napig életképesek a petevezetőben, várják a petesejtet. Ha ovulació előtt 3-4 nappal együtt vagytok simán lehet belőle baba, pedig az ovu teszt akkor még bőven negatív
2021. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nap vicce kérdés?!
2021. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, mivel akár egyik napról a másikra is pozi lehet... és ugye még a pozi teszt előtti 3-4 nappal korábbi szexböl is lehet terhesség.


Nem csak a pozi ovutesztes napon kell a babához együtt lenni az csak arra jó, hogy a legnagyobb esély is imeglegyen. Használjatok gumit. Még mindig az a legbiztosabb. Remélem mensi alatt is védekeztek, akkor is teherbe lehet esni...komolyan...ha nem akarsz gyereket védekezz rendesen.

2021. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vicc, sosem használtam ilyen tesztet.
2021. szept. 11. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!