Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány 2.csík a teszten??? 3...

Lilla945 kérdése:

Halvány 2.csík a teszten??? 3napja késik.

Figyelt kérdés
December óta próbálkozunk babával. Most 3 napja késik.Ma reggeli első vizeletből(7órakkor)lett egy halvány 2.csík ami egyből látszódott. Elmentem a patikába venni clear bluet, hazaérve (9órakkor) megcsináltam. Es azon nem látok semmit. Van remény a holnap reggeliből pozitív ??

2021. szept. 11. 09:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint 3 nap késésnél nem egyértelmű teszt az nem jó jel.

Ennek már délután is látszania kellene. Lehet még reménykedni a csodában és késői peteérésben, de ennek iszonyú kicsi az esélye.

2021. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Képet esetleg tudsz csatolni?

Igen, amúgy elsőnek igaza van.

Kicsi az esély kései peteérésre. De ha pl pcosed van, akkor lehetséges.

2021. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha pontos ciklusaid vannak, akkor sajnos nagyon pici az esély. Már szép pozinak kéne lennie akkor is, ha megiszol 5 liter vizet és 10percenként pisilsz. Ha késett az ovud és változó a ciklushosszod, akkor van remény, a leírtak alapján kb 11.dpo körül kéne lenned...
2021. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a leggagyibb teszt is kimutatta 2 nap késésnél délutániból tök erősen mind a 3 terhességem.

Én nem annyira bizakodnék

2021. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajnos pcos em van. A jobb petefészkem kb teljesen ki van lőve. 33 napos a ciklusom alapból.Ovulációs teszteket párszor próbáltam. Es ha volt is 2csíkos akkor nagyon a vége fele a ciklusnak😞. Pl tegnap kiváncsiságból csináltam és 2 csíkos lett az ovu teszt (valamivel halványabb volt a 2.csík)🧐Ezért gondoltam hogy a halvány csík jót jelenthet a terhességi teszten. Megpróbálok képet feltenni.
2021. szept. 11. 10:35
 6/24 A kérdező kommentje:

Az első kép frissen 4 perc után.

[link]


A második kép száradás után:

[link]

2021. szept. 11. 10:52
 7/24 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli első vizeletből érdemes volna egy ugyanilyen tesztet csinálni, hogy erősödik e vagy se.
2021. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Holnap csinálok újra.
2021. szept. 11. 11:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Ha holnap reggeli erősödik akkor van remény.
2021. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Van ott valami.Én nem zárnám ki hogy baba lesz ebből ha minden jól alakul

Tesztelj 2 naponta és figyelgesd a csíkot,hátha

2021. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!