Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat időn túli halvány...

Tapasztalat időn túli halvány második csíkkal a terhességi teszten?

Figyelt kérdés
X-epil tesztet csináltam, egyértelmű negatív eredménye lett 3 percen belül, a mosógèp tetéjén maradt, fèl óra megjelent rajta egy halvány második csík is. Tudom, hogy 10 perc után már nem kene nezegetni, mert nem valid az eredmény, de kiváncsi lennék, történt e valakivel hasonló és esetleg mégis terhességet jelzett e?

2021. ápr. 9. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Engem is erdekelne..😥
2021. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahha, szülés után 3 hónappal volt egy műtétem, és addig nem voltunk együtt a férjemmel, de mivel hasi műtét volt, kellett a kórházban végezzek egy tesztet. Később kidobtam, de láttam rajta a halvány második csíkot, csak azért nem aggódtam, mivel bem volt szex előtte, addig meg terhes voltam. Simán ott volt a 2. csík.
2021. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt a tesztet csinaltam,negativ lett,a kád szelen hagytam. Kesobb mikor vittem kidobni,mar ott volt halványan a masodik csík. Holnap lesz 14 honapos 😊
2021. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó lenne!
2021. ápr. 9. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teszel fel kepet a tesztrol? :)
2021. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tethesség esetén az időn túli pozigyanús tesztek másnap idön belül pozik lesznek. Tesztelj még egyet. Nem tudhatod, nem e 5 perc múlva volt pozi, hiszen nem nézegetted és 10 percig simán érvényes. Nekem mondjuk 3 napig időn túli pozi tesztek nem jelentettek babát, de nekem valóban 20 perc után jött ki mind a 3 napon.
2021. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma végül vettem egy aranyáru clearblue tesztet, az már egyértemű + :) köszönöm a tamogatast!
2021. ápr. 10. 12:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szivbol gratulalok!
2021. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulálok :) akkor valószínű 1-2 perccel később ott volt a csíkod :) jó egészséget :)
2021. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratula!!!:)
2021. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!