Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel izgulhatok együtt?...

Kivel izgulhatok együtt? Szeptember 8. -ra nem várom. Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 09:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
53%
Én is pont 8-ra nem várom!Már kezdek izgulni!MI már lassan egy éve nem védekezünk,de sajnos semmi!harmadik babó lenne,de már nagyon várjuk!
2010. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
53%
én 9.-ére nem nem várm még nem izgulok,még mesze van. majd írjatok, hogy mi lett!
2010. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül:)Szorítok.Nekünk még csak a 3. hónap de így is nehéz.Már nagyon szeretnénk.

Nekem van egy 8 éves fiam, a páromnak még nincs.Nagyon szeretnénk közös gyereket.

Neked vannak tüneteid?

Sajnos én a múlt hónapban is úgy éreztem(émelygés,fáradékonyság,gyakori pisilési inger) mégis megjött:( Ezért nem merem beleélni magam.

2010. aug. 31. 10:05
 4/57 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak....

Neked is szorítok:)

2010. aug. 31. 10:06
 5/57 letta88 ***** válasza:
67%

Szia!

Én is 8-ra nem várom, de nekem most későn volt peteérésem, vagyis tegnap.Úgyhogy nem tudom ilyenkor hogy mi van ilyen késői peteéréskor.onnan tudom hogy tegnap volt mert úgy szúrt az oldalam hogy majd meg "haltam".nagyon szurkolok mindenkinek hogy babás legyen!Ti mikor teszteltek??

2010. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
53%

Én 5-re nem várom, nem tudom reménykedhetek szerintetek?

[link] -Ez a mostani görbém teljesen más mint a múlt havi.

A múlt havi ilyen: [link]

2010. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
53%
Sziasztok ! Én 8. ra nem várom. Nekem is van egy 8 éves gyermekem kistesó lenne. 1,5 év sikertlenség után volt egy rosszul siekrult terhességem azóta eltelt 9 hónap újból próbálkozunk de csak nem akar sikerulni. Hasam és a melleim szinte állandóan fájnak de viszont nem hinném hogy ez már a baba végett lenne még korainak tartom. Most jutottam el oda hogy már teljesen tanácstalan vagyok.
2010. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Letta 88 Késői peteéréssel is lehetsz babás de akár már a beágyazódást is érezhetted szerintem.

Tesztet én csak 8.-a után csinálok(ha nem jön meg).

10:12-es válaszolónak:Az e havi görbéd nagyon jó, szerintem esélyed megvan a babára.

10:21-es válaszolónak.

Nehéz lehet neked:(Minden elismerésem a kitartásodért.Szorítok neked is nagyon:)

Ilyen az én görbém: [link]

2010. aug. 31. 10:46
 9/57 anonim ***** válasza:
53%

Szép a görbéd, szerintem biztató. (10-12-es)

Csillag

2010. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én is 8-ra nem várom. 8 hónapja próbálkozunk. Én 24 vagyok, a férjem 30. Fura, éppen ma jutott eszembe, hogy amikor elkezdtünk próbálkozni, voltam rákszűrésem, és a nődoki azt mondta, hogy milyen sok 8-as van a TAJ számomban, ez biztosan szerencsét fog hozni. Mivel éppen ez a 8-dik ciklus, hogy próbálkozunk, és 8-ra nem várom, remélem tényleg szerencsét hoz a 8-as szám. :) Ilyen a görbém: [link]


Nincs semmi különösebb tünetem, tegnap este volt néhány perc enyhe hasszurkám, ma reggelre meg lement kicsit a hőm. Hát, ki tudja, remélem jövő héten minkdannyian örülhetünk. :) ++++++

2010. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!