Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges alacsony hőmérsékle...

Lehetséges alacsony hőmérséklettel is teherbe esni?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek sikeres görbéje?
2011. szept. 28. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem. nekem szex-szel sikerült ;)
2011. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen köszi, látom süt rólad az értelem.

Gondolom te is hónapok óta próbálkozol, és már mindenre gondoltál, csak arra nem, hogy egészséges vagy. Gondolom te is kapaszkodsz minden reménybe, ami csak létezik, és a rengeteg csalódás miatt vagy ennyire humoros!!!

2011. szept. 28. 08:43
 3/9 A kérdező kommentje:

Mind1, lehet, hogy ha nem lennék érzékeny a témára nekem is tetszene a poén :)

Ne haragudj kicsit erős voltam :(

2011. szept. 28. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,de reggel van...ird ki ugy a kérdést hogy mennyi a hőd,esetleg egy görbét csatolj,ugy válaszolnak majd sorstársak is...


Egy tanács:ne görcsölj rá a babára!

2 példám is van:

-ismerős már minden dokit megjárt,lombikok hada,stb,több év küzdelem.pihentették a babaprojektet,és 2 hónapon belül spontán terhes lett,egészséges babája van már.

-másik ismerős sorra negativat tesztelt hónapról hónapra.egyik hónap nyaralás utazás,nem figyelt a babadologra,és köv hónapban pozi lett a tesztje.


tehát hiszek abban ha valaki görcsöl rajta,akkor nem fog hamar sikerülni.

2011. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha alacsony ébredési hőre gondoltál, az nem befolyásol semmit sem, attól nyugodtan teherbe eshetsz.

Igazság szerint nem értem a kérdést, ébredési hőre gondoltál, vagy esett a hőd a luteális szakaszban??? Esetleg link a görbét!

2011. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem úgy érti, hogy alacsony az átlag hője és vezeti, de eddig még nem esett teherbe. mennyi a hőd?
2011. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van :)

[link]

2011. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem így volt az eredeti kérdés, csak úgy nem engedte feltenni.

Szóval az a gondom, hogy az alaphőm 35,8;35,9 pé után meg 36,4 körül van.

2011. szept. 29. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:
ha az alaphőd olyan alacsony akkor menj el pajzsmirigy vizsgálatra.
2011. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!