Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek után negatív?

Pozitív tesztek után negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Menstruáció után pozitivat teszteltem (éreztem h van valami..) nem egy pozitív teszt volt, többek között egy digitális clearblue ami 2-3hetet mutatott. Közben barnázgattam, egyik reggel nagyobb mennyiségű rózsaszínes folyás jött.. Bementunk SOS a nogyogyra, nézzenek rá mivel jó pár hétre kaptam csak időpontot. Azt mondta a dokinő, hogy korai, megvasatagodott a mehnyalkahartya jó eséllyel terhesség lesz,semmi rosszat nem lát miért verezgetek,de nézzük meg vérből is. Vérvétel is kimutatta, 325,2 ml/mU lett az eredmény. Abba maradt a vérzés, most megint pár napja mint a menzesz utolsó pár napjánal.. Teszt negatív. Volt valaki így és pozitiv lett a vége vagy engedjük el? :(

2021. szept. 14. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szinte biztos megszakadt, de egy vérvétel biztosabban mondana. De ezekszerint már hcg sincs benned. Ne legyen igazam, de nagyon úgy fest, hogy el kell engednetek :(
2021. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt szerintem is el kell engedni. Az is csoda hogy azzal a mensivel/barnázgatással nem ment el rögtön.
2021. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, erős pozi tesztek után barnázgattam, vérezgettem. Aztán egyszer elkezdett halványodni a teszt, végül erős görcsökkel elvetéltem sajnos. :(
2021. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de szerintem ezt engedjétek el :(
2021. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Megvarjuk a vizsgálatot, de nem élem bele magam semmibe.. :/ :(
2021. szept. 15. 12:15
 6/7 anonim válasza:
Mi lett végülis? :)
2021. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem lett baba.. :(
2021. nov. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!