Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik dpo-n érdemes tesztel...

Hanyadik dpo-n érdemes tesztelni ?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg tudom hogy full korai konkrétan lehetetlen de a 4 -ik dpon ha érzek hasszúrkát jelenthet valamit?

2021. szept. 15. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus második felében egy csomó tünet van ami bármit jelenthet.


Amúgy 11-12. legkorábban, de inkább várj a 14.-ig.

2021. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2021. szept. 15. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az csak annyit jelenthet, hogy az ovuláció után megjelenő sárgatest irritál.

Nekem is ez van, de önmagában ez nem jelent terhességet, túl korai lenne, még a beágyazódás sem kezdődött el.

2021. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom neked is :)
2021. szept. 15. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

4.dpo... te jó ég.

Lassan tényleg elérjük, h szex utan teszt...


Majd akkor tesztelj, ha késik. Elötte full felesleges.

2021. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Esetleg fájna neked hogy ha szex után tesztelnék ?
2021. szept. 15. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Végülis nekem nem fájna.

Nem magamat égetem az ilyen kérdésekkel.

Én azért tisztába vagyok a testemmel, a biológiával...


Sajnálom, ha ennyire buta vagy hozzá 🤷‍♀️

2021. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom hogy ide írtál :)
2021. szept. 15. 17:13
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Majd ha késik.

4. dpo-n még be sem ágyazódott, tehát vagy nem

iszol eleget, vagy akármi, nekem állandóan szurkál odalent minden, mégsem vagyok terhes még mindig :D Vannak nagyon érzékeny tesztek amik mutathatnak valamit mensi előtt 6 nappal, de az még lehet kémiai aztán meg lehet csodálkozni, hogy megjött pedig pozitív volt a teszt.

2021. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A hasszúrka a sárgatestnek köszönhető. Mensiig simán kitart, ez nem terhes tünet. Terhesség esetén megmarad a méhlepény kifejlődéséig ami 9-14.hét. Ha nincs terhesség mensivel távozik. Minden esetre annyit jelent, hogy volt rendes pé. Ami azért jó dolog :) Egyébként tesztelni akkor érdemes amikor már befejeződött a beágyazódás és eltelt 2 nap amikorra lesz annyi hcg, hogy kimutatható legyen a vizeletből. Ez legkorábban a 9.dpo legkésőbb pedig 16.dpo. De ugye amíg nem késik a mensi teljesen bizonytalan amit a teszt mutat, mert lehet lesz egy két halvány pozi teszt 12.dpon aztán mégis megjön.


Nekem 11.dpon kétszer is volt pozitív tesztem ebből egyszer sikeres terhesség volt egyszer meg kémiai... bár én már erős émelygést tapasztaltam azért teszteltem korán, mert ez soha nem volt még leszámítva a másnaposságot :)

2021. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!