Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Vagy más?

Terhesség? Vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónapja próbálkozunk.

Az nap mikor meg kellet jönnie csináltam egy tesztet mert voltak tünetek ( émelygés, hányinger de inkább este, enyhén mell feszülés, derékfájás, gyakran jártam wcre, fej fájás meg stb) de -negatív lett a tesztem. Már arra is gondoltam hogy korán teszteltem. Késset összesen 3 napot és meg jött. 6napig szokott tartani és nagyon erős szokott lenni. Most 4 napig tartot és közepesen erős volt. Sosem volt rövidebb 6napjnál. Azt szokták mondani hogy ilyen korán tünetek sincsenek. Hát ezt nem hiszem el hogy pont most történik ilyen mikor próbálkozunk. Nem görcsölök rá még mondtam is a férjemnek hogy ne gondolja már hogy elsőre sikerülne. Fogamzásgátlót sosem szedtem. Iletve hallottam olyan eseteket is hogy vérezgetni lehet terhesen de más a színe állaga meg menyisége is. Hát nekem a színe ugyan olyan volt mint edig élénk piros, állaga folyékony, menyisége meg közepesen erős.


2021. szept. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam, meg mástól is hallottam, hogy amikor elkezdtek próbálkozni, kicsit megváltozott a ciklus. Valószínűleg veled is ez történik.
2021. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Véreztél, teszt negatív= nem vagy terhes. Átmenetileg felborult a ciklus, előfordul.
2021. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 16. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A női ciklust még a gondolatok is befolyásolják. Az is elég, ha stresszes vagy. Misztikusan hangzik, de így van. Nekem pl akkor is hosszabb a ciklusom mikor tavasszal beüt a nagy meleg vagy jön a nagy hideg. Mikor mi is próbálkoztunk nálam is jelentkezett minden tünet a hányást leszámítva, rendszeresen hosszabbak voltak a ciklusok. És ez kb 7 éven át.


Most volt, hogy 3 mensi is kimaradt, valahogy titkon bennem volt, mi van, ha mégis baba van, bár tudtam nincs. Covid miatt nehezen jutottam dokihoz, ott kiderült csak lenullázódott a ciklus, nem volt peteérésem. 2 nappal a doki után megjött. Ennyit számít a tudat.


3-7napos mensi teljesen átlagos, normális. Most csupán ennyi jutott neked. Túlgondolod már a legelején a próbálkozásnak. Már most rágörcsöltél. Próbálj nem kattogni rajta, mert annál nehezebben jön, ha hiszed ha nem.


Ha terhesség okozta volna a kevés vérzést akkor a teszt pozi lett volna, a vérzés nem befolyásolja a tesztet.....

2021. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod! Jó egészséget kívánok mindenkinek!
2021. szept. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!