Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11Dpon ha annyira halvány a...

11Dpon ha annyira halvány a teszt hogy fényképezhetetlen akkor az negatív ugye?

Figyelt kérdés
Tudom! Menzesz előtt nem tesztelünk,de olyan megérzésem van-volt hogy na végre most sikerült. Izgatott lettem. Látom rajta a második csíkot de nagyon halvány vagy forgatva látszik,fényképezni viszont nem is lehet mert nem a képen nem látszik.

2021. szept. 16. 08:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia

11dpon nekem is halvanyan latszott mar.. Énis meg érzésből teszteltem 😊

2021. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fényképezhetetlen az negatív. Nekem többször volt ilyen hogy beláttam és nem. Ellenben amikor pozitív lett, akkor egyértelmű volt egy fényképezhető, bármilyen halvány is volt.


Ha pozitív akkor holnapra egyértelmű lesz. Hajrá!

2021. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én elszámoltam a mensim,( úgy számoltam,hogy már késik,de nem)így 2nappal előtte teszteltem.Akkor még negatív volt,majd 4nap múlva(mivel még akkor sem jött meg)erős pozitív lett.
2021. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a tesztet hogy milyen erősségű és 25ös. Veszek ma akkor érzékeny tesztet és reggel megcsinálom,de szerintem ezt a csíkot én csak be képzelem mert senki semmit nem lát rajta🤣
2021. szept. 16. 08:47
 5/22 anonim ***** válasza:
Én azért drukkolok!! Majd írj!
2021. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen, ami fotón nem látszik az negatív, de ahogy írtad...25-ös teszt valóban nem jó mensi előtti próbára :)


Azért drukkolok, de ha pozit is tesztelsz az még közel sem biztos, simán megjöhet napra pontosan. Ha nem tesztelnél nem is tudnál egy elindult terhességről pedig régen úgy mondták átlagosan minden negyedik ciklusban elindul egy terhesség xD a feléről se tudunk :) most meg sok a kémiai mert korán tesztelünk :)


A lényeg, ha pozi lesz halványan a 10es teszt akkor lehet kezdeni izgulni, hogy maradjon is :) Szorítok!

2021. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó,és őszintén mondom nem is élem magam bele. Ha lesz valami belőle nagyon fogok örülni ha meg nem akkor sem keseredek el mert nem maradok le semmiről,előbb utóbb össze fog jönni 😁 megírom majd mi lett. Szép napot nektek.
2021. szept. 16. 09:25
 8/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Na teszteltem ma reggel egy Facellel de ugyan az mint tegnap😂 A szemem kifolyt de akkor sem látszik rajta egy értelmes csík sem,csak akkor ha össze vissza forgatom. Sebaj,várom hogy megjöjjön.
2021. szept. 17. 07:30
 9/22 anonim ***** válasza:
Megmutatod azt a tesztet? Kiváncsi lettem
2021. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Megmutatom persze de semmire nem megyünk vele mert negatív🤣



[link]


[link]

2021. szept. 17. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!