Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványodó pozitiv teszt...

Halványodó pozitiv teszt minden esetben bajt jelent?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm. Azóta csináltam több tesztet, pozitívak lettek. De nem erősödik a második csík. Sőt, ma reggel teljesen halvány.Van még remény? Járt valaki így?
2019. nov. 3. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan fajta teszttel csináltad?
2019. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyre halványodó tesztek sajnos nem túl bíztatóak, nálam ugyanigy volt, de nem maradt meg a baba.De ameddig nem vérzel addig vam remény.Orvoshoz nem gondoltál menni?Egyébként az is fontos, hogy azonos márkájú tesztet használj, mert az egyik fajta teszt érzékenyebb a másik kevésbé az
2019. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan tesztet hasznaltam sajnos, es reggeli vizeletbol. Mindenkepp megyek orvoshoz, de amikor kertem az idopontot akkor csak a 7. hetre kaptam, hisz elotte ugye nem erdemes. Tudom,hogy orvos a biztos de akik babat szeretnenek, tudjatok milyen idegtepo ez a varakozas :( ezert irtam ki a kerdest, hatha mas is tapasztalt hasonlot.
2019. nov. 3. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vérzel addig nincs baj. De ha vérzel és pokoli görcsökkel jár, akkor azonnal ügyelet! Ha csak szimpla vérzés akkor kémiai terhesség volt.
2019. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod és biztosat akarsz tudni, nézess magánlaborban hcg-t hétfőn, szerdán, pénteken. A hcg két naponta duplázódik. Ebből látszik, hogy megtörtént a beágyazódás, fejlődik az embrió, amíg nincs szívhang. Mi lombikoztunk, én csak ezzel húztam ki az első uh-ig ahol igazoltan volt már szívhang.
2019. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!