Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhességekre jellemző,...

Kémiai terhességekre jellemző, hogy nagyon korán kimutja a teszt?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalata érdekelne, akiknek volt már kémiai terhessége és korán, akár már a 8. dpo-tól szokott tesztelni.

2021. szept. 17. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A teszt a hcg jelenlétére reagál. A kémiai terhességet ugyanúgy mutatja ki, mint a simát.

Azért nem ajánlott korábban tesztelni, mint a várható menzesz első napja, mert addigra az esetek többségében a kémiai felszívódik, és a vérzés megjön.

8.dpo-n a pozitív teszt esetében is 50-50%, hogy kémiai vagy sem.

2021. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem jellemzö, hanem csak az, hogy túl korán teszteltél és ezért tudomást szereztél róla! Rengeteg ember észre sem veszi, mert mire tesztelne, addigra már nem pozitív.
2021. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

A kémiai terhesség az normál terhesség ami elindul, de mégse fejeződik be és mensivel véget is ér. Ettől nem fog hamarabb hcg-t termelni. 9.dpo a legkorábbi lehetséges időpont egy kimutatható hcg-hez de csak 10es teszttel. (Aki állítja, hogy neki 8.dpon is pozi lett, annak az nem 8.dpo hanem korábban volt ovuja....)

Szóval mensiig nem lehet tudni kémiai lesz e vagy sem. Ezért nem javasolt korán teszttelni, persze 80%ban már mindenki tesztelget 9.dpotól. ha bírod a stresszt akkor hajrá.

2021. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez hülyeség. 8 dpo pozitív volt a tesztem, atombiztos ovuval. Sőt már 7 dpo délután is volt ott valami nagyon halvány vonal csak azt hittem egy nappal később van és rossz napon teszteltem, szóval igenis van ilyen.
2021. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor genetikai csoda vagy. De ne ezt a ritka mint a fehér hollót vegyük alapul. Alapból az is ritka, ha 11.dpo előtt van valami a teszten. Ovu után kell 2 nap míg a méhbe ér a megtermékenyített petesejt aztán kell minimum 5 nap mire befejeződik a beágyazódás és még 2 nap mire a vizeletből kimutatható lesz a hcg mennyisége. Nálad akkor lh csúcs után azonnal szabadult a petesejt a csillagok is jól álltak és minden lezajlott a minimumon. Azért ez nem átlagos.
2021. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
5os, nyilván, én csak azt mondtam hogy lehetséges. Előző terhessegem is a 8 dpo már mutatta clearblue délután, igaz, időn túl de végül igaza lett, csak ő sajnos 5 hetesen elhagyott bennunket, ra 6 hétre újra teherbe estem, nem tudom lehet emiatt mutatta ennyire, korán hogy alig telt el idő a, kettő között, nem értek hozzá lehet aztán ez hülyeség 😂
2021. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Végül is a végeredmény számít :) nálam csak 11.dpon mutat a 10es teszt. Egyszer baba is lett egyszer meg kémiai.
2021. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Na, akkor én is egy genetikai csoda vagyok :D


A kémiai terhességemet nem mutatta ki a 8. dpo-n a teszt, de ami megmaradt, azt igen. Nálam így zajlottak az események.

2021. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, hogy a 0.5%-ba tartozunk 🙃


"Can you have a positive pregnancy test at 8 DPO? It's possible to have a positive pregnancy test at 8 DPO if the fertilized egg implants as early as 6 DPO. This is rare and occurs in fewer than 0.5% of women."

2021. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Előző ciklusomban volt valószínűleg egy kémiaim. Az ovuláció napja nem volt teljesen egyértelmű (két nap is éreztem), ezért vagy a 8. és 9. dpo-n lett két pozitív tesztem, vagy a 10. és 11. dpo-n.

Így akkor a 10, 11 a valószínűbb.

2021. szept. 17. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!