Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Clostibegyt+tüszőrepesztő...

Aki Clostibegyt+tüszőrepesztő kúrán esett át mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 3 hónapig lehet így próbálkozni és kíváncsi lennék nekted mikorra jött össze és voltak e plusz tünetek a gyógyszerek miatt? Én holnap kezdem el bevenni az első szemet🙂
2021. szept. 22. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
"Csak" clostit szedtem, 1.kúra 5x0,5 db, 2. 5x1 db, 3.pedig 5x2 db volt, utána szünet lett volna, de a 3.kúrában lettem terhes. Az első hónapban nagyon szúrt, fájt az alhasam tőle. A menzeszem nagyon enyhe, de fájdalmas lett tőle. Rendszeresen ellenőriztük uhn, van-e érett tüszőm. A 3.ban lett 2 nagy, domináns tüszőm, egy biztosan megrepedt, megtermékenyült🙂 36 hetes vagyok ma.
2021. szept. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak Closty volt, 5x1 szem. Első hónapban nagyon fájt az alhasam tőle, de akkor nem sikerült. A második hónapban is nagyon erősen fájt, de akkor a petefészkemnél (uh szerint kb. 23 mm-es méretnél repedt a tüsző). Ekkor sikerült, már 1 éves múlt a lányom.
2021. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bloo1235458 ***** válasza:
Szia, nekem a 2.dik hónapom lett sikeres a clostyval, repeszto nélkul. 2x1 szemet kaptam plusz utrogestant ovulácio után - 1 domináns tuszom lett tole. Nem volt hasi fájdalmam tole, habár a sikeres hónapban azért megéreztem a repedést, szúrt egy picit a petefészkemnél. Ezenkívul semmi mellékhatása nem volt. 18+3 hkm :) Sok sikert :)
2021. szept. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és gratulálok nektek 😊
2021. szept. 22. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányom a második clostis hónapban fogant. Ő a második gyermekünk


Most a harmadik babát várjuk ő az első clostis hónapban sikerült.


Repesztőt nem kaptam egyszer sem

2021. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem még van inzulinrezisztenciám ami kezelve van de így se jött össze még 😕 olyat még nem nagyon olvastam, hogy valakinek az első Clostys hónapban megfogant volna, inkább hogy pont a kúra után.🤷‍♀️ De minden szervezet más, remélem nekem is összejön az első hónapban de nem akarok rafeszülni mert az biztos nem segít neki.
2021. szept. 22. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok... Pedig van olyan hogy az első hónapban sikerül ahogy nekem is ráadásul az első hónapot kisebb dózisban kezdtük 1*1 et szedtem nehogy túlstimuláljon...Előtte hónapokig meg se jött, norcoluttal csináltunk megvonasos vérzést.

pco + Ir van nekem

2021. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is Norcoluttal kezdtem mert volt hogy 2 havonta jött meg utána a Merckformintol beállt 38 napra, mondjuk így se a legjobb de legalább beállt, 1x1 kell majd nekem is az 5.naptól
2021. szept. 22. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a kisfiam a második clostys ciklusban sikerült, a kislányom pedig az első stimulált hónapban fogant.
2021. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!