Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostibegyt után Ovitrelle...

Clostibegyt után Ovitrelle tüszőrepesztő injekció tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
A ciklus 3. napjától 5 napon át szedtem 1 clostit naponta. Ma a 10. napon uh-on 3 db tüszőt látott a doki (15, 21, 22 mm-esek), majd beadták az ovitrellet. Viszont nem tudom melyik napokon érdemes együtt lenni és "meddig". Két fiú után nyilván a kislányra "gyúrnánk", szóval ez is érdekelne, hogy mikor van nagyobb esély a kislányra ilyen esetben. :) 3 tüszőnél mekkora az esély rá, hogy ikrek lesznek? :D (ez csak kíváncsiságból érdekelne)
2016. jún. 16. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A 10-ik napon nagyon szép peték. A 21 és 22-es bármikor megrepedhet, elvileg a ovitrelle 36 óra múlva hat, de persze ettől függetlenül lehet korábban megreped a tüsző. Én több hónapon keresztül szedtem Clostyt olyan adagban, ahogy te és mindig 1 petém érett csak meg, így szerintem szerencsés vagy :)Nekem sajnos 8 hónap closty szedése után, 4 inszemináció utá sem sikerült :(

Akkor van nagyobb esély kislányra, ha a tűszőrepedés előtt vagytok együtt, mert a "lány spermák" lassabbak és tovább is élnek. De úgy is a legerősebb győz és a természetet nem lehet kijátszani.

Az együtlétek 2-3 naponta ajánlatosak, kell pár nap amíg megérik a sperma.

Ikerterhességre mindenképp van esélyed.

Temélem nektek összsejön a kislány, szurkolok :)

2016. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Nagyon szeretnék kislányt, és nagyon bízom benne, hogy most össze is jön. És "elég lenne" egy kislány is, nem igazán szeretnék iker terhességet :P
2016. jún. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!