Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan érzésetek, hogy...

Volt olyan érzésetek, hogy "úgyse sikerült, nem tesztelek" aztán kiderült hogy mégis?

Figyelt kérdés
Ezt szerintem azok érthetik a legjobban akik régóta próbálkoznak és félnek a csalódástól. Sajnos így vagyok én is😒
2021. szept. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én így voltam. 14 hónap után már kezelést kezdtem volna és a következő vérzés első napján kellett a hormonszintet nézni, ezért vártam, de semmi. Aztán már 5 napja halasztottuk az időpontomat az orvossal, mikor teszteltem egyet, hogy biztos legyen, nincs baba és elkezdtük volna vérzés nélkül. Akkor délután lett pozitív a teszt. Fel se fogtam. Felhívtam az orvost, aki rávágta, hogy ő sejtette, de nem merte mondani eddig. Szóval kezelés helyett ultrahangra mentem pár hét múlva.
2021. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Ez hülyeség. A tény a hasadban van nem a teszten.
2021. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
6 évet vártunk. Egyszer kimaradt, nem zaklatott fel, mindig is rendszertelen volt a ciklusom. Amikor már másodjára kellett volna megjönnie, csináltam egy tesztet, amit majdnem kidobtam reflexből ránézés nélkül. Már a kuka felett lógott a kezemben, amikor a szemem sarkából feltűnt, hogy több a rózsaszín része, mint szokott. 😊
2021. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. 1,5 év után lettem terhes. A 2. lombikunkra készültünk, vártam hogy megjöjjön, mert utána rögtön mentem volna méhtükrözésre. De nem jött :)
2021. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
5 év után egyszer tudtunk csak együtt lenni a ciklusban, kb az első ciklusom volt amiben eszembe se jutott a terhesség, vagy hogy teszteljek. Pedig évek óta minden hónapban türelmetlenül vártuk a csodát. 6 napja késett a pms tüneteim nem is jelentkeztek ezért eszembe se jutott a mensi se csak ránéztem a naptárra, hogy mikor is lenne esedékes. Tesztet így se akartam csinálni, hoszen csak egy együttlét volt, fölöslegesnek gondoltam. Végül barátnőm unszolására csináltam.... a teszt csík gyorsabban jelent meg a kontrollnál. El se hittem. Sajnos nem maradtak velünk az ikrek :(
2021. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.. Most leg utobb

En el engedtem a honapot, ovum mar meg történt gondoltam kevés az esély rá ugy is...

Aztan 11dpo.. Este valami azt sugta hogy teszteljek

Meg csináltam, de nem hittem a szememnek.. 😅

Nagyon halvány csikocska

Mondom biztos szellem csík ahogy eddig..

Aztán nem hagyott nyugodni,

13dpon erős pozitív lett 🤗😇

2021. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AlexandraL22 ***** válasza:
Hàt nekem mindig az az erzes van hogy ugysem sikerült, nem is tesztelek szinte soha és mégis megjön. Egèszsègesek vagyunk szép peteérésem van minden honapban (szoktam figyelni LH teszttel), jo idöben vagyunk együtt (kb 2-3naponta) mégsem érdemeljük meg a jo Isten szerint hogy szülök legyünk. Annyira elegünk van már, legszivesebben örökbefogadnék egy árva gyereket legalább neki szebbé tehessem az életèt 😭
2021. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!