Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy döntöttünk párommal bele...

Milya kérdése:

Úgy döntöttünk párommal bele vágunk a gyermek vállalásban, bele is kezdtünk én nagyon akartam de most elkezdtem kicsit félni hogy lehet megsem vele akarom meg ilyen gondolatok nektek is volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Pedig ő életem szerelme meg elotte és sokat buliztam, de két eve vele vagyok csak ritkán igazából nem hiányzik buli csak felek 25 eves vagyok ö meg 35 es hogy lehet mar idős most elegge zűrzavaros vagyok elbizonytalanítót most minden hogy jó e leszek anyának ő apának nem tudom mivan velem eddig tudtam hogy igen de most felek. Veletek volt mar ilyen?
2019. szept. 30. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem volt, mert felnőttem. Te ne vállalj még gyereket!

Most majd jön a dac és csakazértis, mi?

2019. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Velem volt, és nem ő volt életem szerelme. Pedig sokáig azt gondoltam.

Aztán beleszerettem a férjembe és szemernyi kétség nem volt bennem, pedig az anyaságra már előtte is nagyon vágytam.


A különbség az volt, hogy az exemmel anyaságra vágytam, a férjemmel pedig családra, és ez bizony nem ugyanaz.


Persze az emberek nem egyformák, te tudod, hogy mit is érzel igazából, mindenesetre nálam ezek az érzések, amiket leírtál nem jelentettek jót.

2019. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak félek hogy jó döntés és hogy jó anya leszek én akartam nagyon es hogy mar próbálkozunk felek szüléstől hogy,párom nem túl idős hozzám meg ilyenek mert ő mint apa azt tudom hogy csodálatos lenne mert egy nagyon jó ember csak nem akarom hogy ne legyen velünk mert ő már idősebb meg ilyennek.
2019. szept. 30. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
35 évesen még egyáltalán nem öreg, hozzád mérve sem. :)
2019. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak félek hogy jó döntés és hogy jó anya leszek én akartam nagyon es hogy mar próbálkozunk felek szüléstől hogy,párom nem túl idős hozzám meg ilyenek mert ő mint apa azt tudom hogy csodálatos lenne mert egy nagyon jó ember csak nem akarom hogy ne legyen velünk mert ő már idősebb meg ilyennek.
2019. szept. 30. 16:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer el küldte elnézést, én nagyon szerelmes vagyok belé minden tökéletes vele, csak most mivel ez egy életre szolo ezt mérlegelni kel és hogy masok is voltak igy esetleg hogy ezektől kicsit féltek
2019. szept. 30. 16:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig van itt valaki aki az írásba köt bele!!! mert jobb dolguk nincs én meg tanácsolnám neked azt hogy gyere el az óráimra azt majd kiderül milyen kis okos vagy úgy írok ahogy akarok amég érteni lehet addig menj aztán foglalkoz a sajat dolgaiddal, őrülök hogy az ilyen embereknek semmi dolguk nincs. :)
2019. szept. 30. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt ilyen érzés bennem. Nem is értem miért fogalmazódik ez meg benned ha annyira szerelmes vagy mint amennyire ezt állítod. Ha úgy érzed, hogy nem vagy biztos magadban, vagy a párodban akkor még várjatok ezzel.
2019. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy felkészült vagyok e és elég jó leszek/vagyok e mindig ébreszt bennem kétségeket, de az sosem volt kétséges, hogy társat jól választottam a gyerekvállaláshoz.
2019. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak gondolj bele, hogy most ebbe a nagy bizonytalanságba úgy döntessz, hogy mégsem vele akarsz gyereket vállalni, pedig szerelmes vagy... Akkor mégis kivel? Aztán szakítasz vele, akibe szerelmes vagy, mert 35éves,de mire találsz magadnak egy fiatalabbat, akibe szerelmes leszel és mire elkezdtek próbalkozni meg össze is jön, már simán 30 fölött leszel. Szóval hülyeség az agyalásod. Inkább az anyaság nem való még neked, nem a párod.
2019. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!