Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abba hagyom a fogamzásgátló...

Ha abba hagyom a fogamzásgátlót, mikortol szedhetem a teherbeesés segítő vitamint.( Pl.: Trimeszter, Elevit, Femibion. Stb.) ??

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzas gatlast es a ferjemmel babat szeretnenk. Tudom kell ido mig ki urul a szervezetbol kell ido. Megis menyi ido utan szethetem a vitaminoka, gyogyszereket. Es meg valami tanacs kinek mi segitette elo a teherbe esest?

2021. szept. 25. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vitamin nem gyógyszer. Nincs ellenjavallat, így azonnal is elkezdheted.
2021. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár egész életedben szedheted, az csak vitamin, nem gyógyszer.
2021. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vitamint azonnal elkezdheted,azt,hogy mennyit tanácsos várni a gyógyszer kiürülésére,azt meg a dokitól kérdezd.
2021. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer kiürül két nap alatt. A kérdés, hogy mikor rendeződik a ciklus. Egész nyugodtan el lehet kezdeni azonnal próbálkozni, nekem ezt javasolta a dokim, mert közvetlenül az abbahagyására után nagyobb az esély a peteérésre. (Nekem ez gond volt korábban.)
2021. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem teherbeesést segítő vitaminok. csak vitaminok. Hogy mire megfogan a baba, fel legyél töltve. De ezektől nem leszel előbb terhes.
2021. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ös nagyon fontosat írt! Ezektől egy perccel előbb nem leszel terhes!
2021. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják, nem terhesség segítő vitaminok, jóformán sima multivitaminnak is megfelelnek. Tehát bármikor lehet szedni, mert ugye aki nem terhes vagy nem akar gyereket is szedheti a vitaminokt.
2021. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még egy kérdés. Semmi olyan készítmény nincs ami elő segítené a fogantatást. Még ha egy kicsit is.
2021. szept. 25. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De. A D vitamin fontos a jó minőségű peteéréshez. Az E vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát, ez fogamzásgátló után különösen hasznos. A folsavat is érdemes elkezdeni, hogy feltöltődj, mire megfogan a baba.
2021. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!