Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódással járó fájdalma...

A beágyazódással járó fájdalmak mennyire erősek, folyamatosak, és konkrétan milyenek?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 napja fáj a hasam.Hullámokban.Egy erősebb görcsel kezdődött,ami nem volt annyira durva.2 percig tartott.Majd feszülés követte.Aztan 2 napig apró szurkálás jobb,bal oldalt,majd középen a méhemnél.Majd szünet.Aztan egy este úgy belenyilalt,hogy begörnyedve maradtam.Mint egy késszúrás.Másnapra ez is teljesen elmúlt.És most vagyok a Nemvártig még 5 nap.Tesztelni még nem szeretnék.Mellem nem fáj.A hasam annál inkább idegesít.Remélem nincs nagy bajom.Tompa fájdalom a méhemben.Szerintetek?Ha bármi bakteriális érdekes az egybeesés pont mikor együtt voltunk rá 5. Napra volt a görcs.Onnantól vannak tüneteim.A nemvárt előtt 2 nappal lesz a 14. Napja az együttlétnek.Igazából most azon idegeskedek hogy nem e lehet mégis valami betegség a háttérben.Vagy ennyire érezni a beágyazódást?

2019. márc. 17. 22:07
1 2 3
 1/23 Fiatallányka ***** válasza:
67%

Őszintén kétlem hogy a beágyazódást éreznéd. Azt csak a gyakorin érzik.

Hasszúrka se jelentkezik még ennyire az elején.

Nemvárt napja után tesztelj, remélem összejött!


30 hkm

2019. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ok!De akkor mi ez?A fertőzés jobban fáj.Vagy a vizelet csíp,fáj,vagy folyás van.Semmi hüvelyi fájdalmam nincs.Nem élem bele magam,csak szeretném tudni.Jó persze"nőgyógyász.Mire fogad már az első teszten is túl leszek annyi dő elmegy.Addig pedig idegeskedek nem e nagy bajom lett (de honnan)
2019. márc. 17. 22:27
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
bármi lehet, a beágyazódáson kívül.
2019. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Gyorsan le lettem rendezve.köszi utolsó!Viszont kívánom!
2019. márc. 17. 22:42
 5/23 Fiatallányka ***** válasza:
88%

Szerintem nem kell aggódnod, a menszeszed is lehet szimplán.

Még ha máskor nem is szoktad ennyire érezni.

Én nem mennék még dokihoz csak akkor ha nem jön meg, a teszt negatív de továbbra is ezeket érzed.

2019. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ!Igazából arra lennék kiváncsi aki érezte a beágyazódást az milyen volt.Én mar 36 vagyok,és ilyen jellegú érzéseim soha nem voltak még.Ezért mertem gyanakodni.
2019. márc. 17. 22:47
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
9napig biztos hogy nem fáj a beágyazódás. Nekem pár órás görcsös, szúró menzesz szerű fájdalmam volt, ami el is múlt hamar. Sok nö egyáltalán nem érez semmit sem. De van akinél pár csepp vér is elöfordulhat. Nos, nálam csak a fájdalom volt meg, utolsó menstruáció óta egy csepp vér sem volt.
2019. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Holnap hívom a dokimat,és a baj,hogy ki tudja mikor fogad leghamarabb :(
2019. márc. 17. 23:19
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Lehet érezni, nekem most zsinórban 3 kémiai terhességem volt, mindhárom esetben kb ahogy te is írtad ovu után 5-6-7. Nap körül kezdtem el érezni. Ugyanezek, szúrás, nyilalgatás, néha arra ébredtem én is. Régóta próbálkozunk és csak akkor éreztem ezeket amikor sikerült, máskor csak bebeszéltem egy két tünetet. Kívánom hogy baba legyen, mindenképp írj. Jah igen, ha nem félsz a csalódástól, nekem a predictor ilyenkor már kimutatta.
2019. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Szex után 5nappal semmilyen tünet nincs, maximum ha a fogantatás sikeresen megtörtént, akkor a sejtek összeforrnak, és elkezdenek osztódni, aztán a megtermékenyűlt zigóta(mert akkor már a Nak nevezi a szaknyelv) vándorlásba kezd. Ez kb 5nappal a Szex után történik(sikeres fogantatás esetén) ebböl semmit az ég világon nem érez senki sem!!! Ezután 7napig vàndorol a kis zigóta, mire a méhbe érkezik, és itt beágyazódik,(ezt a nök 70%-a nem érzi meg) tehát a beágyazódás 12napig tart. Mivel neked 5nap van vissza a menzeszig, simán lehet, hogy csak még fog jönni. Mivel szerintem még beágyazódni se ágyazódhatott be,ha sikerült is, ha nem, mert amikor meg kéne jönnie, akkor lesz csak 14napja,hogy lefeküdtetek. És föleg nem fáj 9napig a beágyazódás!! Szerintem te a közelgö menstruáció érzed.

A nemvárt után tesztelj csak, szóval akkor, ha mâr késik, elöbb nem érdemes. Sok sikert

2019. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!