Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az úgy normális, hogy második...

Az úgy normális, hogy második napja pozitív a digitális ovulációs tesztem?

Figyelt kérdés
Tegnap 14., ma 15.ciklusnapon járok és tegnap es ma délután is mosolygó fejes lett a tesztem. Ez így normális? Tegnap előtt este, meg Tegnap délután is együtt voltunk a férjemmel, akkor célszerű ma is együtt lennünk, hogy baba legyen?
2021. júl. 31. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 20% esélyetek van egy ciklusban arra, hogy teherbe ess. Persze ha mindketten teljesen egészségesek vagytok.
2021. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordulhat.

Igen, célszerű. Legalábbis nem árthat.

2021. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a david 15 ös teszt + lett 14. napon, este egy facellet is csináltam ami csak majdnem + lett, gondoltam, hogy már cs{kken is. M@snap is megcsináltam mind 2 tesztet akkor a facelle is + lett.

Nem mindegy milyen erősségű a teszt, ha túl érzékeny akkor több nap is mutathatja.

2021. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Clearblue digitális teszt. Tegnapelőtt, meg tegnap is pozitív volt, ma már negatív. Így akkor most valószínű volt már ovuláciom? Ilyenkor az első pozitív teszt után 24-36 órában? Akkor már valószínűleg megtörtént?
2021. aug. 1. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok szerintem nekem. 2..nap volt az lh csúcs, ezt azért gonndolom, mert erősödött a facelle, de a digitálisnál ezt nem tudhatod, nekem van hogy épp, hogy csak elkapom,és estére már gyengül is.
2021. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!