Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne,hogy kinek milyen...

Érdekelne,hogy kinek milyen talasztalata van a Gal babaváró + vitaminnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hatott e pozitívan a teherbeesésre,szedésétől kezdve mennyi időre jött a baba?

2021. szept. 30. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem már a teherbeesés előtt is egy rakat vitamint. A projekt indulásakor már csak a babaváró pluszt szedtem. Nálunk elsőre összejött, de szerintem anélkül is így lett volna. Azért szeretem amúgy mert jól hasznosuló formulák vannak benne.
2021. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen tapasztalatom vele, így bocsánat a válaszomért, de azt fontosnak tartom leszögezni, hogy a babaváró vitaminok nem segítik a teherbeesést. Egyszerűen feltöltik az anya ásványi anyag, nyomelem és vitamin háztartását, hogy ideális állapotban legyen a fogantatáskor és a magzatnak is jusson bőségesen mindenből, amire szüksége van.

Ehhez a Gal babaváró vitaminja egy nagyon jó kis komplex készítmény, ez tény. Hogy ár-érték arányban megéri-e, azt mindenki döntse el maga.

2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En hányok az összes terhes vitamintol sajnos, gyomorsavam van tőlük. Sok zöldséget, gyümölcsöt eszek helyettük. 12 hkm
2021. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!