Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnem kéne újra vagy...

Tesztelnem kéne újra vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés
41+-2 nap körül szokott megjönni, most vagyok a 44. napon és 2 napja késik. Úgy érzem napról napra egyre jobban fájnak a melleim már kiakarnak durranni olyan érzés, ez szokott PMS tünet is lenni nekem. A 33. napon voltunk együtt és a 38. napon teszteltem teljesen negatívat érzékenyebb tesztből. Még egy teszt van itthon inkább várjak még hátha megjön vagy csináljam meg? Nem hiszem, hogy a 33.napon lett volna jó peteérésem 🙄

2021. okt. 2. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettenetesen hosszu ciklus, voltal kivizsgalason? Ha van peteeresed, akkor az ugyebar ciklus kozepen van kb, tehat elmeletileg a 33. napon mar lekestel rola, 5 nappal aktus utan pedig persze, hogy negativ a teszt.

Aztan persze ki tudja, lehet lesz belole baba, hiszen kesik, de ezen a napon kivul nem is voltatok egyutt?

2021. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De voltunk még a 10.napon együtt,az biztos nem sikerült. Tudom, hogy hosszú voltam vele orvosnál és felírt 500Mg Adimetet mert egyáltalán nem jött meg, aztán visszamentem hogy 40 napra állt be. De szerinte nem kell emelni az adagon se, majd ha gyereket akarunk menjek vissza és kiír más gyógyszereket addig maradhat így. Még nem foglalkoztunk nagyon a gyerek témával hogy annyira fontos legyen, hogy gyógyszereket szedjek ezért ez olyan hogy ha most sikerült akkor örülnénk annak is.
2021. okt. 2. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor kell foglalkozni magaddal es az egeszsegeddel, amikor gyereket akarsz.

De egyebkent mi a diagnozis? Mi okozhatja ezt? Peteeresed van egyaltalan? Azt megneztek?

2021. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztencia, azt mondta még hogy Pcos sincs, nincs semmi baj csak kései a peteérésem és azért késik
2021. okt. 2. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress jobb orvost....Komolyan.
2021. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az IR pedig nem játék az vezet a cukorbetegséghez. Keress egy endokrinológust. 38 napnál hosszabb ciklus nem normális és semmiképp sem egészséges. Nem akkor kell vele foglalkozni amikor majd gyereket akartok....ennek idő is kell mire helyre áll akár egy év is. És alapból a cukorbetegséget is jobb elkerülni. Vigyázz magadra és kezdj el ezzel foglalkozni, hogy később ne legyen baj.
2021. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!