Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már halvány pozitív vagy...

Ez már halvány pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

[link]


14.napon vagyok együttlét után, már vastagabbnak kéne lennie nem?


2021. okt. 4. 06:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Igaz nagyon halványan de szemmel láthatóan ott van a 2. Csík is így hogy meg is száradt. Attól félek hogy lehet kémiai vagy fals pozitív ilyen halványan ezért örülni se merek pedig régóta várunk hogy összejöjjön. A holnapinak már sokkal vastagabb csiknak kell lennie ha tényleg terhes vagyok?
2021. okt. 4. 07:26
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tesztem ugyan ilyen ilyen volt a nemvárt napján első vizeletből. a másodikból kicsit erősebb és már este is mutatta, de ez az x-epil nem nagyon akar erősödni, a facelle sokkal szebben mutatja, azon szinte egyforma a két csík. Szerintem más fajtával tesztelj, ezt még ne könyveld el sikertelennek!
2021. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊 bízok benne sikerül ez a hónap
2021. okt. 4. 08:08
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jol làtszik.🤞
2021. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, drukkolok nagyon😊😊
2021. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 11. napon volt hasonló, de mégis azt mondom, hogy előtte soha semmilyen félreérthető jel nem jelent meg egyik tesztemen sem.

Azért ne él bele magad, de ne is engedd el a reményt. Csinálj más típusút reggeli vizeletből, az x-epil nekem is nagyon halvány volt az első napokban, amikor más már simán mutatta.

2021. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Később is voltatok együtt? Mert 14 napra rá azért gyakran ennél erősebb szokott lenni a csík ha 10es a teszt (?), viszont én is látom amit te. Nem vastagabbnak, hanem erősebbnek kéne lennie holnap. Szorítok!!
2021. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt utána és ígyis későn van peteérésem tehát ha meg is fogant akkor a 30.napon lehetett
2021. okt. 4. 08:58
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez a fajta teszt rengetegszer lett nekem ilyen, probalj valami normalisabbal tesztelni.Drukkolok
2021. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És utolsó válaszoló, neked midig fals pozitív lett mikor így mutatta?
2021. okt. 4. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!