Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült teherbe esnetek, aki...

Sikerült teherbe esnetek, aki már covid ellen beoltottan terveztetek babát? Vagy már előtte is terveztétek, csak közben megtörtént az oltás... Milyen a terhességetek, minden rendben?

Figyelt kérdés

Az is érdekel, hogy akiknek sikerült, terveztétek, vagy nem?

Köszönöm szépen a válaszokat.



2021. szept. 4. 17:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Még nekünk nem sikerült sajnos, várjuk, hogy helyreálljon a ciklusom
2021. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Igen azonnal még abban a hónapban, a második oltás után 3 nappal teszteltem pozitívat, terveztük. Azóta már félúton járunk, minden a lehető legnagyobb rendben, a genetikus orvos szerint egy “mestermunka” a baba.
2021. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

2-es nem bántani akarlak, de úgy tudom, hogy akkor nem szabadna babát tervezni, szünteltetni kéne 2 hónapra.

Tőlem meg is kérdezett az orvos mikor oltott, hogy ugye nem vagyok terhes?

Persze örülök ha minden rendben, szerencsétek volt.


Kérdésre válaszolva: Én 1 hete teszteltem pozit, április elején kaptam a 2. vakcinát. Júniustól próbálkozunk :)

2021. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Olyan jó ezeket olvasni. Köszönöm nektek.

Mi is szeretnénk,kicsit később, de olyan rém híreket olvasok az oltás következményeiről, hogy már félek...

#1 Szurkolok, hogy sikerüljön!!!

#3 #4 Biztonságos babvárást kívánok, egészséget nektek és a babának is.

Nagyon örülnék még visszajelzéseknek.

2021. szept. 4. 18:56
 5/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat, #2 és #3 :-)
2021. szept. 4. 18:56
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Én sem tudtam, hogy terhes vagyok, az első oltás és a fogantatás kb.egy időben történt-meddőségi centrumba jártunk, de végül spontán jött. A 2. oltást 14 hetesen kaptam. Félidőn túl minden rendben a babával.
2021. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
3: ez a várakozósdi már tavasszal sem volt aktuális, a nemzetközi ajánlásokat követem nem az elavult magyart. Ez nem szerencse kérdése, az mRNS Pfizer kb annyira került közel a babához mint Makó Jeruzsálemhez, főleg, hogy az első 6 hétben még a véráramunk sem volt közös és mellékhatást sem okozott semmit egyik oltás sem. Köszi az aggódást azért, én egyetlen percig sem aggódtam ezen, nem volt min. Nektek nagyon gratulálok, boldog babavárást! :)
2021. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A második kínai oltás után estem teherbe 1,5 hónappal. Nekünk az elején voltak gondok, 5 hetesen nagy mennyiségű vérzés, levált részlegesen a m.nyálkahártya. Azóta már 13 hetes vagyok, makk egészséges a baba. 😊
2021. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Mi 4 éve folyamatosan terveztük, meg sikertelen lombik, meg elzáródott petevezető, stb. Az oltás megzavarta a ciklusom, elmaradt egy mensi oltás után, ezután valahogy megfogant a baba. Egészséges, minden rendben van. 16. hétben vagyok.
2021. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

Évekig nem estem teherbe, már mindenféle kivizsgáláson voltunk. Beoltattam magam, a második oltás után 3 héttel pozitív lett a tesztem.


Teljesen jól vagyunk, szépen fejlődik a baba, minden eredményem tökéletes, tele vagyok energiával, a pici is hozza a megfelelő méreteket.


Több barátnőm is terhes lett oltás után, mindenki jól van.

2021. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!