Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultra korai Clearblue-val...

Ultra korai Clearblue-val (6nappal korábban kimutatható terhesség) valószínűleg időn túl, egy erős hajszál vékony kék csík megjelent mellette halovány kékes talán picit szürkés csík! Ez csak szellem csík ??

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, de hamarabb teszteltem, mert az ovu teszt eléggé szórakozott velem, periódusom alatt 3x is ultra erős pozitívat mutatott , ezért sem próbálkoztam vele többet!

Ez a tesztem az első pozitívhoz számítva 2 hétre csináltam , biztos hogy nem akkor volt ovum, ha volt egyáltalán….


Minden lehetséges pms tünetem meg van, pattanás ingerlekenység, megjegyzesként a falánkság valamiért elmaradt, előtte mindig át változom egy zabagéppé…

A görcsökről meg ne is beszéljünk, de engem valahogy mindig megáld az Isten ember feletti fájdalmakkal.



Elvileg 11.-e körül nem kéne megjönnie, iszonyat hosszú periódusaim vannak (35-37) nap..

a késés is benne van a pakliban.


Még annyit hozzá fűznék, hogy iszonyat ingerlékeny vagyok egész hónapban , és enyhe menstruációs görcsök végig kísérték! (Első hónapom Inofolic premiummal)



Tudom esélytelen meg minden, de azért hátha valaki is ilyen “szerencsétlen” …


Negatív kommentekkel kíméljetek kérlek, egyszerűen lelkileg most megzuhantam!

Délután boltból alig tudtam haza vezetni, annyira fajt a derekam és görcsöltem!! Most meg mintha elvágták volna …


Mi nem stimmelhet velem ?????????



2021. okt. 8. 21:48
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

És volt valami “tüneted” amikor gondoltad, hogy baba lesz?

Mert én nem igazán érzek most semmit ..

2021. okt. 10. 09:51
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerrel kezdődött, bár akkor azt hittem hogy a páromtól elkaptam valamit mert neki előtte volt ilyen problémája. Másnap elkezdődött a szag érzékenység és arra figyeltem fel. Aznap délután lett pozi mindkét tesztem!😊
2021. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem ez a hónap nem jött össze, fura mód ma már 3x kellett wc-re mennem… ☹️
2021. okt. 10. 10:30
 24/35 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. Minden terhesség más és más. Én csinálnék még egy tesztet a helyedben, mert nem hiába lett a másik pozi!
2021. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
A napokban csinálok :)
2021. okt. 10. 10:39
 26/35 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Van azóta valami?😊
2021. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Tesztet még nem csináltam , de semmi, még csak tünetem sincs ami aggaszt ..

Én arra gyanakodok, hogy egy nagyon hosszú periodusom lesz ismét, peteérés nélkül.

Pénteken vagy szombaton tesztelek, ezt a pár napot már kibírom!

Köszi, hogy érdeklődsz 😊

2021. okt. 12. 08:19
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy nincs tünet még jó is lehet! Csodálkozom hogy még bírod tesztelés nélkül, amikor már 1hete volt egy pozitiv teszted😁 Én nembírnám eddig 😅
2021. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Annyi tesztet csináltam már, hogy tényleg nem tudnám a negatívat elviselni, inkább megvárom, hogy megjöjjön ha meg akar …

Viszont szomorú vagyok, mert a héten kényszer szabin lettem volna, ami jelenleg tök kapóra jött , viszont holnap reggelre behívtak!

Én fizikai munkát végzek, így elő kell vennem a színészi képességem, hogy miért is nem akarok nehezet emelni … sajnos nálunk nem olyanok a kollégák, akikben meg lehet bízni!

Nem baj, majd a hátamra hivatkozom 😀

És egy tünet jelentkezett, reggeli kávém ízét nem tudtam elviselni, gyorsan fogat mostam de előtte öklendeztem, és mintha picit jött volna valami, de inkább epe! De biztos beképzelem.

Egyébként a kérdésem feltétele előtt jó pár nappal csináltam azt a tesztet 🥺


Deee viszont ha pozitív lenne, annyit vártam, hogy mehetnék is dokihoz, ami viszont jó !

Napokon belül kiderül :)

2021. okt. 12. 09:24
 30/35 AlexandraL22 ***** válasza:
Nagyon izgi amiket leirtál szivből drukkolok 😍♥️ Ird meg mindenképp mi van/volt
2021. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!