Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultra korai Clearblue-val...

Ultra korai Clearblue-val (6nappal korábban kimutatható terhesség) valószínűleg időn túl, egy erős hajszál vékony kék csík megjelent mellette halovány kékes talán picit szürkés csík! Ez csak szellem csík ??

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, de hamarabb teszteltem, mert az ovu teszt eléggé szórakozott velem, periódusom alatt 3x is ultra erős pozitívat mutatott , ezért sem próbálkoztam vele többet!

Ez a tesztem az első pozitívhoz számítva 2 hétre csináltam , biztos hogy nem akkor volt ovum, ha volt egyáltalán….


Minden lehetséges pms tünetem meg van, pattanás ingerlekenység, megjegyzesként a falánkság valamiért elmaradt, előtte mindig át változom egy zabagéppé…

A görcsökről meg ne is beszéljünk, de engem valahogy mindig megáld az Isten ember feletti fájdalmakkal.



Elvileg 11.-e körül nem kéne megjönnie, iszonyat hosszú periódusaim vannak (35-37) nap..

a késés is benne van a pakliban.


Még annyit hozzá fűznék, hogy iszonyat ingerlékeny vagyok egész hónapban , és enyhe menstruációs görcsök végig kísérték! (Első hónapom Inofolic premiummal)



Tudom esélytelen meg minden, de azért hátha valaki is ilyen “szerencsétlen” …


Negatív kommentekkel kíméljetek kérlek, egyszerűen lelkileg most megzuhantam!

Délután boltból alig tudtam haza vezetni, annyira fajt a derekam és görcsöltem!! Most meg mintha elvágták volna …


Mi nem stimmelhet velem ?????????



2021. okt. 8. 21:48
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Mindenképp jelentkezek, és nagyon cukik vagytok, hogy izgultok velem 😘❤️
2021. okt. 12. 12:02
 32/35 A kérdező kommentje:

Ahogy ígértem jelentkezem!

Most csináltam meg a tesztet, teljesen negatív…

Nem is tudom mit mondjak, teljesen össze roppantam…

Úgy látszik én nem értem még meg az anyaságra.


És rettegek, hogy mi nem stimmelhet velem…


Ebben a hónapban mindent, tényleg mindent megpróbáltam, és még sem sikerült! El fogyott az erőm…


Mindenkinek aki babát szeretne szívből kívánom, hogy sikerüljön !!!


Puszi nektek

2021. okt. 15. 09:33
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! De ne törj össze, előbb-utóbb össze fog jönni. :) Én egy év után láttam meg életem első második vonalát a teszten. Annyira mélyen éreztem, hogy ez AZ a ciklus, hogy nem is lepődtem meg. Az első félévet katasztrófának éltem meg. Kiborulás, összeroppanás, elegem volt már olykor az egészből. Aztán elengedtem, mert rájöttem, hogy ezzel csak magamat nyírom ki. Elkezdtem sportolni, másodállást vállaltam, csomó programot csináltunk, hogy mindennel foglalkozzak, csak ezzel nem. Ha megjött, már csak tudomásul vettem, hogy ez van. Nem teszteltem (se lh, se terhességi) még mielőtt ne késett volna. Aztán egy nyaralós, pihenős időszak után érkezett is a pozitív teszt. :) Pont akkor, amikor már határidőt szabtunk magunknak, hogy ha novemberig sem, akkor segítséget kérünk. Talán csak maga az elhatározás is már egy olyan lelki nyugalmat hozott, hogy jött...

Próbálj megnyugodni és nem mondom, hogy ne rástresszelni, mert azt nem lehet, de más irányba irányítani a fókuszpontot, hogy kevésbé legyen görcsös ez az egész.

2021. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Sajnálom 😞

Nem tudom voltál-e vizsgálatokon már, de erős menstruációs görcsök esetén több ismerősömnél endometriózis lett a meddőség oka.

Műtét után egyiknek természetes úton, másiknak lombikkal sikerült egyszer a baba. Esetleg érdemes utánanézned.

2021. okt. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Èn 10 ève vàrom a csodàt, endometriózisoskènt.. Néha dühöngök, néha elfogadom, de nem adom fel a remènyt, egyszer talán sikerül
2021. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!