Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Titeket ez nem zavar?

Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk már párommal és olyan sok olyat lehet olvasni,hogy csak egyszer volt aktus védekezés nélkül,vagy csak egyszer történt "baleset" és mégis teherbe esett a lány.Az meg még szomorúbb,ha meg sem akarja tartani,és csak egy nyűgnek fogja fel.Főleg úgy,hogy szerintem több százan vagyunk akik, egy ilyen "balesetért" imátkoznak.

Csak én olvasom ezeket a történeteket fájó szívvel?


2011. máj. 5. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged zavar. Marha igazságtalan tud lenni az élet.
2011. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ez igy van!!foleg ha a sok kissebsegi lanyokat veszem peldaul akik maguk mogott hordanak vagy 4-5 kisgyereket a kezeben egy picibabaval,es hat raadasul meg nagy hassal hat olyankorbizony en is elgondolkozom hogy miert is van ez!!de sajnos valaszt soha nem kapok ra!!
2011. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De nagyon zavar. De rájöttem: igazságtalan az élet. Ennyi. :(
2011. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy aki nyűgnek fogja fel, vagy nem örül neki, nem azért érez így, meg nem azért esett teherbe, hogy téged bosszantson. Ne legyen ilyen negatív a hozzáállásod.

Mi a párommal a fiunkra egy évet vártunk. A férjem szerint túlságosan akartuk, nagyon rágörcsöltünk. Most tényleg egyszer nem védekeztünk, és jön a kistesó. Nem bánjuk, de vártunk volna még vele. Sajnálom, hogy másnak nem jön össze, de ez nem az én hibám.

2011. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, nem vagyok kisebbségi, tanult, házasságban elő, (nem állami támogatásokon élő) 28 éves nő vagyok. 9 éve ismerem a férjem, 8 éve élek vele együtt, 5 éve vagyunk házasok. Az elmúlt 3 éveben, 3 gyereket szültem. Mennyit terveztünk? Kettőt. Milyen nagy korkülönbséggel? Kicsivel, kb. 2 évvel. Mennyi lett? 14 hónap és 18 hónap. Hogyan sikerült ilyen gyorsan 3 gyereket világra hoznom? Az első kettőről csak beszéltünk még, hogy majd jöhetnének, és már jöttek is. A harmadiknál egyetlen egyszer nem védekeztünk. Hogy örülünk-e neki, hogy így alakult? Az első kettőnél egyértelműen igen. A harmadik azért már egy kicsit felelőtlenség volt. Természetesen megtartottuk a babát, mert sosem lennék képes megölni egy magzatot, de azért nem lesz egyszerű hármukat tisztességgel felnevelnünk. Hogy igazságos-e az élet? Szerintem nem. Nekem megadta a sors, hogy termékeny legyek. Viszont nem kaptam meg mást tőle, amit Te megkaptál. Mindenki viseli a saját keresztjét, hidd el. Kár irigynek lenned. Én szurkolok mindenkinek, aki babát szeretne, hogy mihamarabb teljesüljön az álma. (komolyan szívesen adnék petesejtet ilyenen helyzetben lévő nőknek, kár, hogy a törvény ilyen szigorú). Te pedig foglalkozz inkább azzal, hogy mennyien drukkolnak nektek, hogy sikeresek legyetek.
2011. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves 14:30-as! A kérdező biztos nem olyanokra gondolt, mint te!


Hanem az olyan balesetekre, hogy alig 16 éves vagy 17 és hú egyszer lefeküdt a barátjával és ott a baba! És hogy most mit csináljon mi lesz. Azzal nincs is semmi gond, akik várják normális párkapcsolatban vannak, fel tudnak nevelni egy-két-három gyereket! Az teljesen oké. Nem is erről van szó! Hanem a tinik felelőtlenségéről, hogy ripsz-ropsz becsúszott, és hogy mit csináljon, mert a semmire nem lehet megszülni egy szegény gyereket! Érted?


Én örülök, hogy neked három gyermeked van és gyorsan sikerült, de ti akartátok, házasságban élsz ezzel semmi baj nincs!

2011. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnállak, de az élet tényleg igazságtalan. (más téren is)

Nekem 2x jött nem várt gyerek védekezés mellett. Az első 19 évesen a vőlegényemtől, de nem tartottam meg. A 2. házasságban, ő most 3 éves és azóta tervezve született egy kistesója, aki 1 éves. Szeretnék 3. gyereket, mert azzal a bizonyos régi döntésem jó döntést hoztam.

A vőlegényemmel szerencsére az esküvőig sem jutottunk el.

Azóta férjhez mentem máshoz, lediplomáztam, jó állásom van, férjemnek szintén. Ha akkor másképp döntök mindenki végig gondolhatja, hogy most hogyan élnénk :(...

Lehet hogy neked rossz ezeket olvasni, de az életben kell döntéseket hozni, ami nem etikus, vagy más ezt rossz szemmel nézi, de ez van. Nem szabad irigyelni másokat mert nem tudod későbbi sorsát...


30/N

2011. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen,pont így értettem a kérdést,ahogy te leírtad.Köszönöm

2011. máj. 5. 15:05
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsi....most már utolsó előtti :)
2011. máj. 5. 15:05
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó előtti vagyok!


Én tudom látod, csak páran nem fogják fel és egyből magukra veszik a dolgokat, holott nem rájuk gondoltál! :)

2011. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!