Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit késhet a menzeszem?

Mennyit késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napja késik a menzeszem max 1-2 napot szokott, ennél többet még soha nem késett!!!

15-16 napja a párommal aktus közben kiszakadt a gumi de se elöváladék de sperma nem volt a gumiba!

Mivel épp mentem alkalmassági vizsgálatra ott meg kötelező a teszt ott csináltam ami negatív lett… kb 2-3 napja csináltam még 1et az is negatív lett. Szerintetek mennyi az esélye, hogy mégis terhesség van a háttérben? Rosszul nem vagyok… se hányinger se semmi ilyesmi!

Előre is bocsánat ha valamit rosszul írtam, csak már ideges vagyok… tudom, hogy nem jó de sajnos nem tudok megnyugodni… nem lenne jó ha becsúsznak a baba..:(



2021. okt. 11. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem valószínű a terhesség, most a stressz miatt késhet, de az is lehet kimarad.
2021. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy csak késik vagy kimarad… nagyon nem férne most az életünkbe a gyerek😅
2021. okt. 11. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a folyamatos stressztől késett 6 napot,egyszer kimaradt. Terhes tuti nem vagy

2021. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat pontosan 20 napja történt az a bizonyos aktus és 3 napja teszteltem utoljára
2021. okt. 11. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már pozi lett volna a teszt. Sajnos nem tudni mennyit késik. Nekem volt, hogy csak a harmadik mensim jött meg. Egyszerűen nem volt peteérésem. Alapjáront amúgy két héten belül ovu nélkül is megszokott jönni. Nyugi :)
2021. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam még 1 tesztet az is negatív lett🙏
2021. okt. 11. 21:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek esetleg még ilyen lenne azér írok, hogy 7 nap késéssel DE MEGJÖTT! minden előjel nélkül!
2021. okt. 13. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!