Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet pont attól a menzeszem,...

Késhet pont attól a menzeszem, hogy nagyon akarom hogy megjöjjön? Már mániákusan ellenőrizgetem folyton.

Figyelt kérdés
Párommal rendszeresen együtt vagyunk, de mindig óvszerrel, szabályosan. Meglepne ha terhesség állna a késés mögött, de már erre is gondoltam. Pénteken kellett volna megjönnie, és szinte mindig szabályos ciklusaim vannak. De most nem jön, sőt ami furcsább, hogy a megelőző tünetek is elmaradtak, egy halvány görcsöm nincs, nem érzékenyek a melleim. Nagyon fontos lett volna hogy időben jöjjön pénteken, mert akkor elmúlt volna a nyaralásunkig, pár nap és indulunk. De így hogy nem jött, azóta teljesen kétségbe estem, hogy na ennyit a tengerpartról, végre eljutok, és pont tönkreteszi ez a hülye menstruáció. Azóta folyton ezen kattogok, ellenőrizgetem hátha megjött, rozmaringteát iszok, forró fürdőzök. Már a páromat is őrületbe kergetem vele, hogy félnaponta közlöm, hogy még mindig semmi. Tulajdonképpen lehet hogy pont ettől késik, mert stresszelek rajta, illetve ezenkivül is sok sietős elintéznivaló van mostanában az utazás miatt?
2018. júl. 17. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, késhet, nyugi! Ha mindig védekeztek, nem vagy terhes.
2018. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül, van otthon?
2018. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja ugyanígy jártam. Szinte mindig hajszál pontos ciklusaim vannak, késett 4 napot. Ebben a 4 napban még terhes tüneteket is hallucináltam. Nyugi. Vegyél egy tesztet, negatív lesz, megnyugszol és meg is jön.
2018. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem ertem meg mindig, hogy ilyenkor miert nem az az elso, hogy csinaltok egy tesztet? 300ft es nem kell idegeskedni. Nekem ez valahogy 15 evesen is evidens volt, de sokszor felnott noknek sem... nem ertem
2018. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mániákusan ellenőrizgeted akkor gondolom stresszel is a dolog. A stressz meg ugye eltolhatja bizony. Szerintem sincs terhesség mögötte, hisz védekeztek.
2018. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!