Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek az első baba nehezen,...

Akiknek az első baba nehezen, soká jött össze, szülés után mikor lett újra peteérésetek, és akinek lett második babája, mennyi idős volt az első, amikor terhes lett?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

12 hónapot vártunk a lányomra.

Ahogy csőkkenr a szoptatások száma (6 hós volt) meg is jött.

Nehéz eset volt a lányunk szóval nem akartunk egyből tesót. 3 volt mikor megint rááltunk a tesó kérdésre. 11 hónap után lettem terhes. Elvetéltem. Ujjabb 11 hónap után lettem ismét terhes.

2021. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb szülés után 6-7. hétre jött meg a menzeszem. 14 hónapos volt a nagy, amikor a kicsi összejött.
2021. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 évet vártunk a kislányunkra; 6. lombikból fogant. A kisfiunk meg újabb 6 sikertelen lombik után, elzáródott petevezetékekkel, spontán. 3 éves most kislányom, az öcsire már csak pár hetet kell várnunk.
2021. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 év után jött össze az első gyermekunk. Utána 11. hónapra jött meg / lett peteeresem. A "nagy" 15 hónapos volt amikor terhes lettem a "kicsivel", de rá csak 2 hónapot vártunk szerencsére.
2021. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 évet vártunk a nagylányomra. 8 hetes volt, amikor megjött, 5 hónapos, amikor tervezetten, első hónapban megfogant a második. Utána is 8 hétre jött meg, 3 éves volt, mikor eldöntöttük, hogy jöhet a harmadik és ő is egyből megfogant. Szintén 8 héttel később kezdtem menstruálni és 4 hónapos korában fogant a legkisebb. 😊
2021. okt. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőre másfél évet vártunk, inszemmel sikerült. Egy évvel a szülés után jött meg először, szoptattam. 2 éve próbálkozunk, volt inszem is, de semmi sajnos.
2021. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!