Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jön a kistestvér? A...

Mikor jön a kistestvér? A férjemmel már lassan szeretnénk második babát, de sajnos még nem volt menstruációm a szülés óta és az ébredési hőm szerint nincs peteérésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos,2 hónapja kezdtük a hozzátáplálást, még naponta 3x szoptatom (reggel, délben, este). Elkezdtem barátcserje (agnus castus) homeopátiás bogyót szedni a ciklusom rendezésére és iszom málnalevél teát, ami segíti a peteérést. 1 hónapja voltam rákszűrésen és az orvosom szerint minden rendben, és normális, h szoptatás mellett még nem menstruálok. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Legyek türelmesebb és bízzam a természetre vagy kérjek orvosi segítséget?
2009. aug. 25. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyám azt mondta, hogy neki kb a 9´hónap után jött meg kb minden gyerekénél. Én még ott nem tartok, hogy magamon kipróbálhattam volna, mert csak most fog megszületni az elsö..
2009. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha megengeded belinkelek neked egyet: [link]


itt rengeteg a hasznos infó. Általában a teljes leválasztás után 1-2 hónap, mire jelentkezik a mensi.

2009. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok csak kicsit előrébb. Én sem menstruáltam addig, amíg a fiam akár csak egyszer is szopizott, úgyhogy leválasztottam szegénykét. Az utolsó naptól számolva 45. napon jött meg először! Azóta van menstruációm, de még mindig nincs peteérésem....voltam orvosnál, szerinte ez is normális. Én is egy hónapja kezdtem el szedni a barátcserjét, mivel a doki azt mondta, hogy várni kell amíg kiürül a szervezetből a tejtermelésért felelős prolaktin, ez gátolja a teherbe esést. (van aki ennek ellenére szoptatás alatt is teherbe esik, de vannak akik nem :-( )

A doki nekem azt mondta, hogy uh-val tudná megnézni hogy van e már peteérés, ha nincs gyógyszerrel tudja meghozni, de azt hiszem én még várok ezzel. Nektek sok sikert, ugyanis lehet hogy hónapokon belül visszaáll a ciklusod, egyszer csak lesz peteérés, ami rögtön megtermékenyül. Sajnos nem lehet tudni. De ha elkezdesz menstruálni valószínű utána már hamar jön a kistesó. Sok sikert!

2009. aug. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!