Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, ezredik ilyen kérdés, de a környezetemben sajnos nincs olyan ember, akivel kendőzetlenül tudnék erről a témáról beszélni, így ide írom ki :)))


Szeretnénk babát a férjemmel, bele is kezdtünk a védekezés nélküli létbe. 26-25 napos ciklusaim vannak, mindig pontos. Most a hőm még nem esett le (36, 9-37,2 között van), nincs sem hangulatingadozás, sem mellfeszülés, egyedül egy alig észrevehető, barnás pötty volt a "menzesz" jelenleg, és egy kis furcsa hasfeszülés. a 25.napon tartok. Bízom benne, hogy baba van a dologban, de hétvégéig még nem akarok tesztelni. Szerintetek bizakodhatok?



2021. okt. 11. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

erre senki sem tud mit mondani.

de egy 10es érzékenységű teszt már szinte biztosat tudna mondani.

2021. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Felesleges bizakodni, ha úgysem pozitív a teszt.

Már nyugodtan csinálhatsz egyet.

2021. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már a 25-ös is kimutatja, ha van valami. Aznap reggel, amikor meg kellett volna jönnie, nálam már jól látható 2. csík volt a teszten.

Szóval reggel tesztelj :-)

2021. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nos, nem bírtam ki, egy 25-ös erősségű tesztem volt itthon, kipróbáltam. Harmatgyenge, halvány 2 csík, de esti. Majd meglátjuk 😅

2021. okt. 11. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

A harmatgyenge csík is csík!

Elég sok terhességi tesztet tudok a hátam mögött, és egyet biztosra mondhatok: bármilyen erősségű második csík csak akkor jelent meg a teszten, amikor terhes voltam.

Szóval most örülj egy picit :-)

2021. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nemvárt napján a reggeli első ugyan olyan gyenge volt mint az aznap esti, nagyítóval kellett nézni, az ilyenre itt az mondják, hogy semmit nem látnak rajta :D ma voltam dokinál, minden rendben :)
2021. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Leírtak alapján még bármi lehet. Milyen tesztet csináltál? Meg tudod mutatni?
2021. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gabriel. Azóta szépen jönnek a tünetek: puffadás, hányinger este óta, a hajam merő zsír, pedig 2 napja mostam(elnézést), ezek voltak a tünetek az első babámmal is.
2021. okt. 12. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
na van baba?
2021. nov. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!