Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas TSH-val teherbeesés?

Magas TSH-val teherbeesés?

Figyelt kérdés

Előző hónapban voltam vérvételen

TSH 7,6

fT4 12,84


Már kertem időpontot endokrinológushoz, e hónap 25-re kaptam.

Ma teszteltem pozitívat! Reménykedhetek, hogy meg marad a babó ilyen rossz eredmények ellenére is?

Volt valaki hasonló helyzetben?



2021. okt. 17. 17:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Akár meg is maradhat de ha sürgősen nem kapsz kezelést akkor születhet károsodással is.
2021. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Így van!Ha kezelve vagy időben akkor megmaradhat
2021. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Bízom benne! Holnap felhívom a dokit hogy nem üresedett-e meg időpont, mert sos lenne. Vagy szerintetek 25-ig még időben lennék? Nagyon félek
2021. okt. 17. 18:41
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet tudni, hogy kinek hogy reagál a szervezete. Nekem 4.8-al ikrek nem maradtak meg. Egy ismerősöm 3 gyermeket szült 10 feletti tsh-val. Gyógyszerrel se tudták lejjebb vinni.


Sajnos nagy a rizikó egyébként az elején kezeletlen értékkel, mert a kicsinek 16.hétig nincs saját hormonja és ezt az anyától szívja el. Tehát tovább növeli az értéket.


Minden esetre nem kell pánikolni. Felhívod a dokid, hogy magas a tshd és pozit teszteltél, aggódsz és írjon fel rá gyógyszert.


Szorítok, hogy minden rendben legyen, próbálj nem aggódni, mondjuk én is aggódnék, de úgyse lehet mit tenni. Ha már megfogant biztos nagyon jönni szeretett volna :)

2021. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

Szia. Gratulálok először is.

Holnap szerintem telefonálj be és kérj korábbi időpontot vagy menj be. Szerintem ezzel nem érdemes várni még ennyit sem.

2021. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%
Azt azért tudni kell hogy a gyógyszer sem 2 nap alatt hat hanem hetek kellenek hozzá ezért érdemes minél hamarabb elkezdeni, ráadásul ki kell kiserletezni kinek mennyi kell belőle. Érdekes mód nekem terhessegem előtt már szépen 1.5-2,körül volt 14rol,az endokrinologus mondta, hogy ha, terhes leszek duplazni kell a mennyiseget, ehhez képest már 2x nézettem terhessegem alatt és stabil 1.3 áll ugyanakkora gyogyszer mennyiseggel
2021. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap reggel telefonálók.

Én szerettem volna kezeltetni, csak sajnos ilyen sokára kaptam időpontot :(

Illetve azt sem gondoltuk, hogy első próbálkozás sikeres baby projekt lesz őszintén szólva. De addig még nem merek nagyon örülni, amíg orvos nem lát

2021. okt. 17. 19:40
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok kérdező!
2021. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Úgy kell hozzáállni, hogy nem lesz gond. :)

Mindenképpen hívd fel az orvosodat, mondd el, hogy mi a helyzet és hogy ha lehet, akkor sürgősségi alapon fogadjon mielőbb.

Ha más nem, akkor keress egy magánrendelőt, ahol tudnak azonnal időpontot adni.

2021. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Hát 9es,nekem magán orvosom van de jó pár hét mire van szabad helye.. Esetleg a foglaljorvost oldalon érdemes korbenezni, én sokszor foglaltam már ott időpontokat, van aki akar napokon belül tud fogadni
2021. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!