Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 12.napjàn...

Timcsike8686 kérdése:

Ma vagyok a ciklusom 12.napjàn. Először próbálkozom az ovu tesztel. Én a 8.napon éreztem a tüneteit a peteérésnek. Alhasi görcs, erős vizes folyás Korai tudom de akkor éreztem. Most akkor kezdődik vagy elmúlt ?27-28 naposak a ciklusaim

Figyelt kérdés

[link]


Nem első baba lenne 35 éves vagyok és ezúttal nehezebben jön össze. Naptár módszer nem vált be.


2021. okt. 25. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy mensi után azonnal fajták a melleim és 7,8 napon volt még magas testhőmérsékletem is.
2021. okt. 25. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bölcsebb lenne, ha találgatások helyett megvárnád a következő napok tesztjeinek eredményét. Ha volt rendes peteérésed a 7-8. napon és emelkedett a hőd, akkor gondolom az továbbra is magas. Hm?
2021. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké csak azt sem tudom ez az eredmény mit jelent .🙂
2021. okt. 25. 14:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi most így ezzel az eredménnyel és nézve hogy a 12.napon vagyok érdemes e próbálkozni ?
2021. okt. 25. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy úgy. Ez egy negatív ovu teszt. Ha tényleg volt ovud már, akkor biztosan nem is lesz pozitív a ciklus hátralévő részében, és már terhes sem leszel, ha eddig nem történt megtermékenyítés. Most pár napig minden nap kéne csinálnod ilyen tesztet, addig ameddig pozitív nem lesz, és utána újra negatív. Az LH csúcs után van optimális esetben az ovuláció. (Nem zárja ki az LH csúcs az anovulációs ciklust, de ha utána magasan marad a hő, akkor valószínűleg minden rendben ebben a tekintetben.)

Ha 2 naponta együtt vagytok, az biztos, hogy csak növeli a teherbeesés esélyét, úgyhogy mindenképp érdemes próbálkozni. Pláne hogy igazából nem tudhatod volt-e már ovud.

2021. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm

Volt együttlét 8 àn amikor éreztem a tüneteket.

Akkor holnap újra tesztelek.

Köszi 🙂

2021. okt. 25. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes 5-6 napon keresztül csinálni ezt a tesztet és egymás mellé téve jobban látszik, mizu. Főleg, ha segítségre van szükséged velük kapcsolatban, akkor mindenképpen érdemes egy db helyett egy folyamatot mutatni.

Ha valóban 8. Nap volt ovu, akkor ennek a hónapnak lőttek, de ha nem, én azért csinálnám most a következő 4-5 napban.

Neten tudsz rendelni 20 db tesztet 1000 ft-ert, úgyhogy nem kell tönkre menni bele.

Nekem pl 17. Nap volt ovum,es az első tesztelos hónapban baba lett. Szóval hogy 8.ra tippeled, simán lehet 15., Próbáld meg lekövetni egy egész ciklust.

2021. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!