Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás plusz pharmatex?

Megszakítás plusz pharmatex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudok hormont használni,probáltam már gyógyszerek többféle,huvelygyűrű,stb.. végül felrakattam egy hormonos spiralt,az majd biztos jó lesz rábeszélt a doki. Hát,majdnem belehaltam. Szóval ott annyi volt,maradt az óvszer. Azóta 4 éve csak óvszerrel védekezünk a párommal. Viszont szeretnénk már érezni egymást,nagyon rossz neki meg főleg. Így eszembe jutott ez a lehetőség.

Szerintetek? Élesbe biztos nem nyomnám a dolgot,de így azt a keveset már csak felfogja ha akad benne egyáltalán :D köszönöm szépen


2021. okt. 26. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsagosabb, mintha onmagaban csak megszakitassal vedekeznetek, ugyanakkor nem lenne csoda az sem, ha teherbeesnel ilyen korulmenyek kozt. Szerintem kerd ki egy hozzaerto orvos velemenyet.
2021. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan biztonságos soha nem lesz, mintha óvszerrel védekeznétek.

Beszéljétek át, ha becsúszott baba belefér, akkor végül is miért ne?


Pesszárium esetleg? Ha már úgyis magadnak oldod meg a dolgot, oly mindegy, hogy a pharmatex vagy ez lanyhítja a hangulatot az aktus előtt, de egy fokkal talán biztonságosabb.


(Egyébként a pharmatex mellett elég sokan lesznek terhesek. Nyilván megszakítással együtt már egy fokkal jobb.)

2021. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pharmatex mellett lettem terhes, de mi nem szakítottuk meg. Meg nem fogtuk fel tragédiaként a gyereket sem. :)

Becsúszhat a baba, de nincs rá nagy esély. Olyan 70-80% védelem. Persze mi garantálja, hogy ti nem estek a maradékba?

Ha semmiképp sem fér bele a baba, akkor használjatok gumit! Tudom, hogy kényelmetlen, de az megvéd.

2021. okt. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha becsúszik a baba,akkor jöjjön nem dől össze a világ,de azért még nem tervezzük.

A pesszáriumon is gondolkodom igen. Nincs valakinek itt véleménye róla?

Köszönöm a válaszokat :)

2021. okt. 26. 02:13
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem leszek népszerű a válaszommal, mert itt minden 2. nő úgy lett terhes, hogy ránéztek, de én 3 év alatt nem estem teherbe a tüneti megfigyeléssel. Imadom, hogy pontosan ismerem a testem, a működésem, a férjem bennem mehet el, és nincs hormon, meg macera a romantikus pillanatban. (Ha akkor akarunk együtt lenni, amikor nem lehet, gumit használunk)

Ha nyitott vagy, itt olvashatsz róla: [link]

2021. okt. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha alapvetően rendszeresek a ciklusaid, én is szívből ajánlom a termékenységtudat tanfolyamot. Szintén évekig használtuk probléma nélkül, bár szinte mindig megszakítással, de minden egyéb védekezési mód nélkül. A megszakításnak is csak az az oka, hogy nem szeretem, ha a "párom" még napokig folyik belőlem, már bocsánat az undi kijelentésért. :)

Amikor megfordítottuk a módszert, azonnal jött a baba.

Hónapok, mire ebből megbízható védekezési forma lesz, de én nagyon sokat tanultam belőle, szerintem minden percét megéri.

Nekem adott egy magabiztosságot azzal kapcsolatban, hogy MAGAMBAN bízok és abban a tudásban, ami a birtokomba került. Nem egy hüvely tablettában, egy pesszáriumban, egy krémben, vagy egy akármiben.

2021. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Persze, végül is vannak olyanok is, akik 3-4 évig próbálkoznak eredmény nélkül, hiába akartam babát.

Az "én három évig megszakítottam és nem lettem terhes, úgyhogy ez jó védekezés" pont annyira hatásos érvelés, minthogy "én sose kötöm be a biztonsági övet, mégse volt még balesetem, ezért az öv felesleges".

2021. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Akartam = akarnak.

Bocs, aurokorrekt.

2021. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres mensi van,es akkor vagytok egyutt,amikor nem kellene,h peteeres legyen,valoban megszakitottak,illetve az utmutato szerint,HELYESEN hasznaljatok a pharmatexet,szerintem nem kellene,hogy sok esely legyen a babara. Persze azert tobb,mintha ovszerrel vedekeznetek,de ahhoz egy kis pech is kellene,bar nem lehetetlen,es ahogy elottem is irtak,nem is lenne isteni csoda sem.
2021. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen 3 éve nem lettem terhes, de amúgy helyes használattal 99%-os a módszer, és nem belőlem készült a statisztika. Ez nem játék, vagy hazárdírozás, hanem egy kevesek által ismert, de attól még hatékony védekezési forma. A tudatlanság ellen sokat segít az olvasás, a tájékozódás.
2021. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!