Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik biztonságosabb? Pharmat...

Melyik biztonságosabb? Pharmatex vagy megszakításos módszer?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyik se, nem kell lehurrogni. De ha választani kellene, hogy melyiknek nagyobb a kockázata, akkor melyiket választanátok?
2018. szept. 14. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kettő együtt, de a fiú ne tudjon a Pharmatexről :))
2018. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Pharmatex.
2018. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Mi Pharmatex-el védekeztünk egy fél évig kb és nem estem teherbe, szoval azt mondanám hogy az biztonságosabb de ugye nem véd 100%-osan.
2018. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem “fiúról” van szó, hanem a férjemről. :D Abba kellett hagynom a gyógyszert, spirál kizárva. Nem tervezünk több gyereket, de ha becsúszna se lenne akkora tragédia, így nekünk megfelel ez a 2 módszer. Kombinálni nem akarom, szóval vagy ez, vagy az. Amelyik biztosabb.
2018. szept. 14. 12:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban jársz ha kombinálod ha Pharmatex-ről van szó...
2018. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Gumi. Mi is azzal védekezünk. Teljesen jó.
2018. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de a gumi is kizárva. Mindketten utáljuk. Szóval a kettőből kellene választani.
2018. szept. 14. 12:45
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Megszakítás, pluszban odafigyelve esetleg a peteérésre. A Pharmatexben nekem konkrétan nulla a bizalmam, ismerek is pharmetex-babát. Mi amúgy egyszer próbáltuk, a férjemet annyira csípte, hogy kb. visítva ugrott le rólam, és nem győzte megmosni magát. Ezután inkább megszakítással védekeztünk (nekünk se lett volna tragédia, ha becsúszik, kb 1 év múlvára terveztük a babát), nem lettem terhes, de amikor élesben ment, rögtön sikerült.
2018. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Szoptatás alatt pharmatex kúpot használtunk. Ez háromszor 1,5-2 év. Nem estem teherbe.

Egyszer kockáztattunk megszakítással. Így lett a második gyerek. 😁


Azt ti nem tudhatjátok, hogy van-a a férjednek elő sperma az előváladékban.

Érdemes lenne legalább a termékeny napokon óvszert használni. A helyedben így csinálnám, a többi napon meg pharmatex.

2018. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
8-as vagyok, Nuvaring esetleg? Én is hasonló vagyok, spirált nem vagyok hajlandó felrakatni, a gumit utáljuk, a férjem el se tud menni gumival (nem vicc, 2 óra alatt se, pedig rengeteg fajtát kipróbáltunk). Én most épp terhes vagyok, de amúgy gyógyszerrel védekezünk, szerencsére szedhetek, de ha nem lehetne, kb. a Nuvaring lenne az egyetlen, ami egyáltalán szóba jöhet... vagy injekciót se lehet? Még talán az jó, ha orvosi ellenjavallat nincs.
2018. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!