Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue halvány pozitív...

Clearblue halvány pozitív teszt, elvileg mensinek már meg kellett volna jönnie 5 napja. Történt valakivel már hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lehet kicsit kusza lesz a kérdésem elnézést kérek érte.


27-28 napos ciklusaim voltak, ma a 33.napon tartok, a peteérésemet nem tudom mikor volt azt se hogy kb mikor,2 éve próbálkozunk 1 sikertelen terhesség. Már időpontunk van a meddőségiklinikára.

Igazából csak azt szeretném kérdezni, hogy járt-e valaki így, hogy 5 napos késés után még csak halványan mutatta ki a várandóságot a teszt.


2021. okt. 26. 20:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, jobban utána jártam a hibás teszteknek és többek között ez is benne volt.

Szóval most csak az maradt, hogy várom hogy megjöjjön..valamikor..

2021. okt. 27. 13:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben kipróbálnék még most egy másik márkájú tesztet is. Ekkora késénél már bármilyen napszakban kimutatják a tesztek, ha van valami. Szóval ne add teljesen fel, csak akkor, ha a másik teszt negatív lesz. Teljesen jók a sima kis bemártós tesztcsíkok is, ugyanezt tudják.
2021. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10es vagyok, azért ne keseredj el, én is csinálnék egy másik tesztet is!!
2021. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Csináltam ma Predictor Early tesztet, és sajnos negatív:( mensi sehol, nem tudom mi történik.

Próbálok nem elkenődni, mert December 16n első konzultációnk lesz a Forgács Intézetben:)


Nagyon aranyosak voltatok, hogy bíztattatok és segítettetek!:)

2021. okt. 27. 18:13
 15/17 anonim ***** válasza:
10es vagyok, nagyon sajnálom de nyugi, minden rendben lesz és hajrá hajrá december már nincs messze🙃
2021. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Velem is törtent mar ilyen, hogy mintha lett volna ott valami halvany csikocska de aztan meg jött.

Lehet valami ilyenkor el indul de nem fejezödik be.

Sok sikert kivanok neked es remelem, hogy össze jön a kis babatok :)

2021. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nqgyon kedves vagy, köszönjük szépen!:)


Szerintem nekem ki maradt egy ciklus, ma reggel csináltam még egy tesztet negativ úgy hogy elengedtem ezt a hónapot.

Most elkezdtem inofolicot inni, hátha valamit majd segít. :)

2021. okt. 30. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!