Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvely folyás mitől?

Hüvely folyás mitől?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha undi a kérdés. 10.dpon vagyok. Ovu teszteltem is ami mutatta a peteerest. Ma viszont láttam a WC papíron nyúlós fehéres nyákot.

Peteeres környéken is tapasztaltam. Ilyen még nem volt hogy nem várt előtt lett volna.

Volt már valakinek ilyen? Fertőzés lehet? Vagy baba? Igaz más panaszom nincs.

Nincs okom aggódni ?


2021. okt. 28. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Második spontán ovu, az együttlét maradéka, sima folyás, ami mindenkinek is van, vagy akár betegség is lehet. Akármi. Terhességre utaló folyás nincs. Ezenkívül kb. akármi lehet.
2021. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem vagyok biztos, de szerintem nem biztos, hogy teljesen túl tiszta kézzel nyúltál oda, amikor egyszer kitörölted vc-zés után; és a hüvelyváladék az meg azért van,hogy tisztítsa ott a dolgokat; szal, ha koszos kézzel nyúltál oda, levigye a koszt. én azt hiszem, úgy tudom, hogy ez azért van; remélem, jót írtam.
2021. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!