Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet a...

Lehet terhességi tünet a hüvely folyás? Ma vagyok a nem várt napján és reggel első vizeletből lett egy halvány pozitív terhességi tesztem. Viszont társul mellé folyás!

Figyelt kérdés
Canesten kúpot tettem fel applikátor nélkül ami enyhítette a váladék mennyiségét! Nem árt a magzatnak ha mégis van a Canesten?
2012. júl. 2. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy? vagy mi már elnézést a folyás a terhesség egyik tünetet!!! indokolatlanul ne kúpod magad!!!!
2012. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:O Én sem egészen értem....

A folyás normális,feltéve hogy nem bűzös és színtelen!

2012. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem a nőgyógyászommal,aki megerősített benne hogy nem voltam hülye mert fájdalmas volt ez a folyás. De egy kúp már enyhítette a tüneteket,bocs hogy nem írtam le teljesen a folyással járó tüneteket így érthető volt a minőség jelző! Sajnos semmi más tünetem nincs csak az hogy nem jött meg,halványka pozitív teszt,és kicsit duzzadtak a melleim. Első terhességem lenne amit több mint 3 év sikertelen próbálkozás előz meg. Csak megijedtem hogy most meg valami fertőzés miatt nem jön össze a baba. Szóval így már többet tudok így ennek jegyében szerintetek ártottam a babának ha van persze a kúppal?
2012. júl. 2. 17:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem!Ilyen korai terhességnél még az alkohol sem hat,mert még nem vagytok összeköttetésben,szóval nem hiszem hogy árt neki!De nem kérdezted a dokit?Ő csak többet tud erről!

2. voltam

2012. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal aki azt mondta hogy nem csináltam rosszat! Tegnap kellett volna megjönnie de ugyebár tegnap reggel lett egy halvány pozitív tesztem,émelygek mindentől,hőhullámaim vannak,és egy kicsit fáj a pocakom olyan enyhe érzés mintha megakarna jönni! Félek remélem nem jön meg! Maria Romed tesztet csináltam,vélemény róla?
2012. júl. 3. 08:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves válasz adók azt hiszem meg fog jönni,úgyhogy ez a hónap is hiába való volt! 41 hónap sikertelenség után nem tudom hogy merjek-e még valamiben bízni!
2012. júl. 3. 10:01
 7/14 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet???
2012. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megjött :( Úgyhogy most azt derítem ki hogy miért volt pozitív a teszt ha mégsem terhesség. De remélem mihamarabb ki tudom deríteni. Nem az első hónap hogy pozitívat produkáltam és mégsem lett baba,de kb 1 éve nem volt ilyen. De voltam már több orvosnál is akik azt tudták a véreredményemből kihozni hogy hormon problémám van,de arra eddig senki sem gondolt hogy nem lehet-e az hogy teherbe esek csak a szervezetem nem tudja megtartani. Most innen közelítem meg a problémát.
2012. júl. 4. 05:50
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Olvastam itt a gyakorikérdéseken, hogy egy nő írta, hogy 3x ment lombikra, mindig vetéléssel végződött, az ottani orvos elárulta neki, hogy mindig lányokat ültettek be.

Hallotta, hogy lehet olyan, hogy valaki valamilyen nemű babát nem bír kihordani, ezért elkezdtek úgy próbálkozni, hogy fiú legyen. A férje kávét is ivott 1/4 órával aktus előtt, hogy gyorsabbak legyenek a fiú spermák. Első hónapban összejött nekik, és meg is maradt. Lehet, hogy nálad is ez a helyzet.

Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön.

2012. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,benne van a pakliban és a kávét kipróbáljuk! Bízom benne hogy mihamarabb összejön a baba minden gyerekre vágyó kapcsolatban!
2012. júl. 12. 05:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!