Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás jót vagy rosszant...

A barnázás jót vagy rosszant jelent?

Figyelt kérdés

A férjemmel utoljára most hétvégén voltunk együtt,elötte is 2-3 naponta,hétfőn utazott el.

Viszont most hétfőn kellett volna megjönnie,és nem jött meg,azóta mindig görcsölök,de nem jött meg.

Szúr az alhasam és fájnak a melleim.

Ma barnás hüvely folyásom van,nem gáz,de nem tudom lehet baba van a dologban.

Még nem teszteltem,mivel ha tényleg baba lenne,nem tudom mikor foganhatott és nem tudom mikor teszteljek.



#baba #teherbeesés #barnázás #barnás hüvely folyás
2015. márc. 26. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, ha baba van, azt kimutatja, de abban az esetben menj orvoshoz is a barnázás végett.
2015. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor már érdemes tesztelni?

És utána másnap orvos?

2015. márc. 26. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
el,maradás napján már kimutatja. a barnázás jelenleg nem tudom mi, mert a beágyazódásnak már meg kellett történnie, utána pedig jót nem jelenthet a vér terhesség alatt.
2015. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,akkor veszek is egy tesztet és holnap tesztelek,remélem pozitív lesz és doki persze.
2015. márc. 26. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én rendszertelen ciklusnál a 29.napon teszteltem pozit. Előtte pár napot volt egy kis elenyésző barnázásom, azt hittem, meg fog jönni. A 33.napon voltam dokinál, ő még csak egy kis foltot látott uh-n, de kaptam Duphastont a barnázás miatt. Tesztelj. Ha pozi, menj el dokihoz!
2015. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, csak annyi még, h nagyon megijedni sem kell a barnázástól, dokival meg kell nézetni, de az első terhességemet végig barnáztam, sőőőt kétszer konkrétan véreztem és semmi gondot nem találtak sehol.. még a harmadik trimeszterben is előfordult. És a kisfiam azóta is egészséges!
2015. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5/6

Az a baj,hogy rendszertelen volt most sikerült beállítani,csak nem tudom mikor foganhatott ha tényleg megfogant.

Én is azt hittem,hogy megfog jönni,görcsöltem,fáj a mellem,de keményedik a hasam és az nem szokott,hányingerem is van nagyon.

De az ijesztett meg,hogy ma elkezdtem barnázni,és utána abba hagyta,barnás-váladék.Ilyen még sose volt,akkor se ha megjönne.


3-as

Végig barnáztál?Nem kaptál valamit ez ellen?

Nem lett semmi baja?Nem vetéltél el,az nagyon érdekes.Gratulálok a fiadhoz!

2015. márc. 26. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptam es a vilagon semmi baja. Minden alkalommal nagyon megijedtem, az elso trimesztert nem tudtam elvezni annyira feltem a vetelestol. Az elso hetekben volt 3szor, aztan a kozepen/vegen is, de azokon mar nem stresszeltem. Nem kaptam semmit, doki nem hive, ha egeszseges megmarad.. es igy is lett:-).
2015. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En se kaptam semmit,azt mondtak ha eros es egeszseges akkor megmarad ha nem akkor ugy is elvetelek.
2015. márc. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!