Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a nőgyógyá...

Lehetséges az, hogy a nőgyógyász ultrahangon, ha a petefészek területét nézi nem veszi észre ha terhes vagyok? (Utoljára júniusban volt közösülésem, s 2 hete voltam női orvosnál, tehát több hetes lennék azóta)

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy 4 hónapos terhességet még szerintem egy portás is látna uh n
2021. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De csak ha hüvelyi uh-t csinált? Akkor is?
2021. okt. 28. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Jajj meg mindig kerdezo? 😂

Keszulj fel, mert hamarosan szulni fogsz! Ne is hallgass az orvosokra, a negativ tesztekre, a menstruaciodra, ez mind kamu, biztos terhes vagy :DD

2021. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is. Már kívülről is látszana lassan. Kézi tapintással is megmondaná, uh nélkül is. Kizárt, fizikailag képtelenség, hogy terhes legyél.
2021. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején csak hüvelyi uh t csinált, úgy még inkább látta volna. 1 voltam
2021. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős baba nagyjából 12cm nagy, mint egy nagyobb avokádó vagy alma. Ehhez jönne a placenta, víz, a megnagyobbodott méhed.

Lassan kívülről is nyilvánvalóan látszana, nemhogy eszközökkel.

Egy orvostanhallgató is megmondaná, nemhogy egy végzett szakorvos.

Az, hogy hüvelyi az uh vagy hasi, tök mindegy.

2021. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miből gondolod, hogy 4 hónapos terhes vagy? Nem menstruálsz?
2021. okt. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... Még mindig a pszichiátert ajánlom, ahogy a korábbi kérdéseidnél is.

Hihetetlen h nem tudod felfogni hogy nem vagy terhes


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2021. okt. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászok, akármilyen meglepő lehet neked, egy minimum 7-8 hetes terhességi kortól NEM fogják elnézni, nem észrevenni a terhességet. Az elején csak hüvelyi uh van. De attól, hogy "csak a petefészket" vizsgálja, rápillant a méhre is, nem tudja elkerülni.

Légyszíves, vegyél igénybe pszichés tanácsadást, vagy valamilyen komoly szexuális felvilágosító programon vegyél részt, amin felteheted a kérdéseket. Nem kicsit mániákus ez a kérdezgetésed, ami már nem egészséges.

2021. okt. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, még mindig nem lehetséges. A következő együttléted után is bombázni fogod az oldalt a kérdéseiddel? Már múltkor is írtam, menj és kezeltesd magad, mert ez nem normális. Ha meg ennyire rettegsz a teherbeeséstől, akkor nem kell kefélni.
2021. okt. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!