Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a nőgyógyá...

Lehetséges az, hogy a nőgyógyász ultrahangon, ha a petefészek területét nézi nem veszi észre ha terhes vagyok? (Utoljára júniusban volt közösülésem, s 2 hete voltam női orvosnál, tehát több hetes lennék azóta)

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Arról nincs info, hogy ezekben az elmúlt hónapokban megjött-e a menstruációd. Kivéve, ha tényleg az vagy, akinek az előzőek leírnak, mert akkor nem nőgyógyászhoz kéne mászkálnod, hanem pszichiáterhez.

Egyébként én június végém estem teherbe, már 20 hetes vagyok, most már mozog a baba, azt is éreznéd, valamint azért már kívülről is észrevenni szerintem, bár nekem picike a hasam, de akkor is… nem beszélve egy egyetemet végzett orvosról, aki UHzott is. Tök mindegy, hogy hüvelyivel vagy hason…

Nyugodj meg és vagy ne szexelj vagy tényleg kezeltesd magad.

2021. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jujj
2021. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ahogy felugják a hüvelyi uh-át egyböl látják mi van a méhedbe,nem tuják nem észre venni ha van benne peztezsák baba vagy bármi más
2021. nov. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!