Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek halványodott a...

Szerintetek halványodott a tesztem?

Figyelt kérdés

5+3 héten vagyok, és azt álmodtam, hogy voltam UH-on, és az orvos azt mondta, hogy látja, hogy volt itt baba, de már nincs. Nagyon rossz volt, úgyhogy reggel a magam megnyugtatására csináltam egy tesztet, de mintha halványabb lenne, mint a két nappal ezelőtti. Mindkettő reggeli, nem ittam többet. Még annyi, hogy tegnap óta hányingerem is van. Az talán jót jelent, nem? Nagyon szeretném ez a babát. :(


Köszönöm mindenkinek a válaszát!


[link]


2021. nov. 2. 06:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Ezek xepil tesztek. A mai sokat erősödött hálistennek. 12 dpo és 15 dpo. 😁 [link]
2021. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Naa, ezek már nagyon csinos kis tesztek. 😊 Remélhetőleg ilyen is marad végig. Ne izgulj miatta, nagyon gratulálok! :)
2021. dec. 15. 18:06
 23/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm! 🥰
2021. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!