Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt többször kémiai...

Kinek volt többször kémiai terhessége?

Figyelt kérdés

Van kedvetek beszélgetni? Elmondanátok hányszor volt és meg tudtátok-e mi volt az oka, és persze, hogy mikor sikerült a baba!?

Nekem egymást követő hónapban 2 volt régóta várjuk a babát. Lelkileg eléggé megvisel, és Csak keresem a választ,

Hogy miért ? Mikor mind a ketten a férjemmel egészségesek vagyunk.

Tapasztalatokat tanácsokat szívesen meghallgatnék.


2021. nov. 2. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez. Az elmúlt 2 hónapban 2x volt. Van már két gyermekem, mostani férjemnek is egy gyermeke. Szeretnénk közös babot, vizsgálatok alapján elvileg nincs akadálya. Már több mint egy éve próbálkozunk. Elég elkeserítő. Multhonapban 2 halvány negatív teszt, tünetek stb, majd 2 hét késes után megjött. Most is halvány pozitív tesztek, aztán most már negatív, várom, hogy megjojjon majd.
2021. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat. *multhonapban is 2 halvány pozitív teszt..
2021. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van 2 gyerekem az előző férjemtől a mostani férjemnek is 2 az előző párjától. Úgyhogy hasonló cipőben járunk. Szeretnénk közös babát lassan 1 éve próbálkozunk. Nekem is az elmúlt 2 hónapban volt 2 kémiai. Tegnapelőtt szép erős tesztem volt. Ma meg éppen, hogy pozitív. Úgyhogy várom a vérzést 😞
2021. nov. 2. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal volt egy vetélésem az első trimeszter vége felé, múlt hónapban egy "kémiai", ott 3 nap késéssel megjött, a teszt is nagyon halvány volt. Ma kellett volna megjönnie, teszteltem digitális clearblue-val, ami pozitívat mutatott, remélem ő velünk is marad. Első baba lenne, akire már egy ideje várunk
2021. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egymást követő 2 hónapban volt kémiai terhességem. Utána írt a dokim Clostyt (követte uh-al a peteérést) és peteérés utánra progeszteront (mindig barnázással jött meg). Azt beszéltük meg, hogy ha 3 hónap alatt nem sikerül, akkor nekiállunk a kivizsgálásnak. Második hónapban sikerült, így erre már nem került sor.
2021. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pozitív teszt napjától én is használtam progeszteront . De sajnos így sem maradt meg. Sőt ahogy elkezdtem szedni úgy halványodtak el a tesztek. Az első kémiai terhességem szépen erősödtek a tesztek majdnem egy hétig elkezdtem a utrogestant és már halványodtak is.

Tudom biztosan nem attól.

2021. nov. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!