Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy teherbe esek, ha mensi elmúlta utáni nap együtt voltunk és "baleset" történt? Esett igy valaki teherbe közületek? Mikortól tesztelhetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 21:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A ciklus hossza általában 29 napos. 6 napig tart átlagosan a mensi.
2021. nov. 2. 23:17
 12/24 anonim ***** válasza:

Elég kevés az esély így rá.

Úgy gondolom, igen is probléma lenne, ha becsúszna, mert különben nem stresszelnél rajta ennyire. Párod hogyan gondolja? Nem ördögtől való az esemény utáni tabletta, amennyiben még nem vagytok felkészülve egy gyerekre.

2021. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Van már egy gyerekünk, tervezünk másodikat is, de még nem mostanság. A férjem ugyanígy gondolja.
2021. nov. 3. 10:32
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell szexszelni, ha f!ngotok sincsen róla? Igen, vedd személyeskedésnek. Nem az abortusz asztalon kell picsogni, hanem használni az a kis eszed, ami adatott. Vagy a másik: nevelheted korahamar egyedül, a kis barátod pedig éli világát boldogan. Ugyanis ilyen fiatalon biztos, hogy nem marad meg egy ilyen szituációban.
2021. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, elnézést egy másik kérdéshez szántam, szóval hagyd figyelmen kívül. Nem neked írtam.
2021. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Semmi baj 😅
2021. nov. 5. 22:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Bocs, a 4-es vagyok és érdekelne, miért lett lepontozva a válaszom? A kérdésre válaszoltam, szerintem hasznos lehet, amit írtam!
2021. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs? Én zöld pacsit adtam.
2021. nov. 6. 09:37
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem is arra gondoltam, hogy te pontoztál volna le, meg igazán nem is számít, csak arra lennék kiváncsi, miért rossz válasz, hogy terhes lettem, illetve ikreim lettek - erre ugyanis semmi, de semmi magyarázatot nem tudok kitalálni.

Nálad van valami újság?

2021. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nincs. De nagyon izgulok, 1-2 hét múlva tesztelek 😬
2021. nov. 6. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!