Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek csuszott be a baba...

Kinek csuszott be a baba megszakitas+ovszerrel befejezes mellett?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, van ra esely, de gondolom, minimalis. Foleg sajat tapasztalat erdekel, de kozeli barat,e vagy csaladtage is johet, akit jol ismertek. Mikor vettetek eszre? Hogyan dontottetek? Hanyadik gyerek?
2021. nov. 3. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Pearl index 35. Szóval 1 év alatt száz nőből 35.
2021. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Tehát végig óvszerben van, csak még ki is húzza idő előtt? Ennek nem sok értelme van.
2021. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2# szerintem arra gondol a kérdező, hogy az elején gumi nélkül csinálják, csak a végére veszik fel.
2021. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Abban meg mi a logika? Mert bár elítélem a megszakításos közösülést, de annak megértem a miértjét. De ez, hogy a végére vesz fel gumit, ez röhejes.
2021. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sok problémám volt a fogamzásgátlókkal, ezért ki volt zárva az a lehetőség.

Mi is átszoktunk a megszakításos védekezésre, kb 5 év alatt eddig nem volt belőle gond. Szerintem sokban függ attól is, hogy a férfinek mennyire erős az előváladéka. Mert ugyebár valakinek sok van, valakinek alig.

2021. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én így estem teherbe. Egyetlen egyszer voltunk együtt megszakítással. Előtte vették le a spirált, és vártam az első menszeszre, hogy felrakhassam a hüvelygyűrűt. Mivel az első két gyerekre 8 és 9 hónapot vártunk, eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek. 7 hetesen csináltam az első tesztet. Mi megtartottuk, és október 8án meg is született a harmadik babánk.
2021. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok

4# mi is sokszor csináltuk így a férjemmel, mert nem mindig sikerült, hogy én menjek el előbb, vagy egyszerre, és ha kiveszi, onnantól kb vége részemről. Így élvezhettük, hogy gond nélkül megy el bennem. Ez inkább a két gyerek közti időszakban volt.

Évekig védekeztünk csak megszakítással is, és nem volt baba, DE mi nem is bántuk volna, ha becsúszik. Amikor akartunk babát, akkor össze is jöttek.

Viszont a 2. gyerek születése után nem alkalmaznám már a megszakítást, mert nem biztonságos, több gyereket nem akarunk, és nem kockáztatnék, úgyhogy valószínű fogamzásgátló lesz a vége.

2021. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi 8 évig csináltuk így, nem lettem terhes. Mikor elkezdtünk próbálkozni, akkor a 3. hónapban.
2021. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2021. nov. 4. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egyetlen objektív válasz le van pontozva. A többi a "20 éve dohányzom, mégsem lett tüdőrákom, szívjad te is" kategória. Nem releváns.
2021. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!