Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás mellett teherbe esni?

Megszakítás mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem védekezés és simán lehet. Van itt olyan pár, akik éveken át alkalmazták (a termékeny napokon is) "baleset" nélkül, aztán egyszercsak mégis meglepte őket egy baba? (de úgy, hogy tutiea időben megszakították az aktust és minden ugyan úgy történt, mint addig?)
2019. júl. 14. 14:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy estem teherbe, hogy megszakítással "védekeztünk" és fogamzásgátlót szedtem+ elvileg nem is eshettem volna soha teherbe.

De örültünk neki természetesen :)

2019. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Mi egyszer csináltuk megszakítással, menstruáltam is (5. nap) és mégis terhes lettem. Nem, máskor nem eshettem teherbe, a férjem kiküldetésen volt, és nem csaltam meg sem :-D.
2019. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: ez nem semmi :o
2019. júl. 14. 15:08
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Én így születtem.
2019. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És az is biztos, hogy nem csusszant be az eleje sem?
2019. júl. 14. 15:09
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem lett belőle terhesség de nem rajtam múlott. Cukipofa azt játszotta hogy még kihúzás előtt elengedett egy adagot hang nélkül, majd kihúzta mintha akkor durrant volna el.

Szerencsére nem vagyok hülye és észrevettem, melyik nőnek ne tűnne fel a szivárgó sperma és nedvességérzet?

Akkor egy esemény utánival megúsztam és leordítottam a fejét, amíg el nem játszotta megint. Kidobtam a fenébe. Elmondása szerint izgatta hogy teherbe ejt.Szaros pelusok cseréje évekig gondolom nem izgatta volna ennyire.

Ha nem akarsz gyereket akkor olyan módszert alkalmazz ami rajtad múlik, nem a másikon.

2019. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, igen tuti nem "csúszott" be az eleje se. Miután kivette, még rá jó 5 percre ment el. De mindannyian ismerjük az előváladékot. Bár nálunk nem volt baj hogy jött, próbálkozni is akartunk csak meg akartuk várni az év végét. Annak aki nem akar teherbe esni nem ajánlom.
2019. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Így lett a nagyfiam. Bár mi akartunk babát, de még nem azonnal, csak egy évvel később, de nagyon örültünk neki így is.
2019. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Akkor csak nem városi legenda az előváladéktól való teherbe esés...


Az az igazság, hogy vannak már gyermekeink és több mint 10 éve alkalmazzuk a megszakítást, de sosem volt meglepi baba. Titkon nagyon örülnék még egy gyerkőcnek, de még nem jutottunk odáig, hogy élsben is próbálkozzunk. Ha nagyon akar, akkor végülis van esélye így is. Egy kicsi legalábbis...

2019. júl. 14. 15:28
 10/25 anonim ***** válasza:
12%

De,városi legenda.

A megszakítás miatti terhesség mindig az emberi nemtörődömségen és ostobaságon múlik.

Nem húzza ki időben és sunnyog,be vannak rúgva/állva és nem veszik észre,nem érdekli mert jajdeédi a babó.

Sokan azzal sincsenek tisztában hogy milyen mellékhatásai vannak a gyogyóknak amiket szednek.

Tudtad,hogy az antidepresszánsok nagy része megzavarja a férfi szexuális funkcióit?

Ez többek között a sperma bejutását eredményezi az ondóba még orgazmus előtt amitől az előváladéktól is teherbe esik a nő.Most lehet szójátékozni hogy akkor mégis az előváladéktól lett terhes,csak nem igaz.Az előváladékba rendellenes módon került sperma az oka ami normális esetben nem tartalmaz olyan mennyiséget,hogy az átjusson a védelmen.Előváladéktól teherbe esni a mítosz amit soha nem ellenőriztek,mert a két fél elmondásán alapul(én kihúztam,nem mentem el,józan voltam blabla).

Még látszik is,ha a férfinak "ködös" az előváladéka akkor szervi gondjai vannak(vagy gyári,vagy gyógyszer miatti) és lazán felcsinál.

És most jön a csavar:sok férfi azért szed titokban alkalomszerűen SSRI-t mert segítségével sokkal tovább bírja a szexet,az egyik fő mellékhatásuk a farok érzéketlenebbé válása.Korai magömlésre felírják felelőtlen orvosok akik ugyancsak szarnak a mellékhatásokra.

Szóval nem a véletlen műve a babóca,hanem az iskolázatlanságé.

2019. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!