Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme most tesztelni,...

Van értelme most tesztelni, vagy ráérek vele?

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam abba a szoptatást, előtte majdnem 2 év alatt csak egyszer jött meg, hónapokkal ezelőtt, utána semmi, majd 37 napja jött meg megint. Korábban 28-31 napos ciklusaim voltak. Nem védekeztünk, megszakítással voltunk együtt, úgyhogy sok esély azt gondolom, nincs. Tudom, hogy nem láttok belém, nem is az a kérdés, hogy várandós vagyok-e, ahogy azt is tudom, hogy a megszakítás nem védekezés, de ti inkább gondolnátok arra, hogy még nem álltak vissza a hormonok, vagy tesztelnétek?


Azért agyalok rajta, mert egy olyan külföldi kisvárosban élünk, ahhol messze van a bolt, és a teszt sem 500 ft, mint Magyarországon, hanem átszámolva több, mint 2000 ft, és ha baba van, akkor amúgyis van, ráérek 2–3-4 hét múlva is tesztelni, ha addig nem jön meg (megtartanánk, és itt a 9. hét előtt meg se néz orvos, ha nincs panasz). Tegnapelőtt görcsölt a derekam, azt is hittem, hogy meg fog jönni, de eddig semmi.


2021. nov. 4. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél majd egy tesztet ha bolt közelben vagy, ha úgy sem sürgős, mondjuk nem is 1 et vennék legyen otthon talonban, mert ha most negatív de nem jön meg 1-2 hét múlva megint kell.
2021. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most jött meg 37napra? Vagy azóta nem? Vagy nem értem.

Ha megjott nem vagy terhes

2021. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
37 napja jött meg utoljára.
2021. nov. 4. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is vennék egy tesztet tarcsiba.

Aztán ha 1 héten belül nem jön meg, megcsinálnám.

2021. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, akkor nem rohanok. Nem akarok fölöslegesen tesztelgetni.
2021. nov. 4. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy 5 eurós teszt drága és nem engedheted meg, akkor inkább védekezni kellene!
2021. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valoban, 6-os. Nekem a teszt a tobbi, egyebkent elerheto teszthez kepest draga, amik nem allnak azonnal rendelkezesre (pl. neten rendelheto tesztek). Van, amire nem sajnalom a penzt, pl. van 4 kulonbozo csatos hordozom, amibol ketto sokaknak kifejezetten draga lenne.
2021. nov. 5. 10:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem vegul, negativ.
2021. nov. 6. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!